Her tarza uygun salon duvar dekorasyonu fikirleri ve örnekleri

Salon duvar dekorasyonu fikirleri ve örnekleri arıyorsanız sizler için farklı önerilerimiz var. Salondaki büyük boş bir duvar, alanın geri kalanının yarım kalmış gibi görünmesine neden olabilir. Evinizin kalitesini artırmanın en iyi yollarından biri, harika bir duvar sanatıdır.  Bir duvarı doldurmanın birçok yolu var. Aşağıdaki önerilerden bazılarını sadece bir öğleden sonra bile yapabilirsiniz.

Büyük boy bir resim veya fotoğraf, her dekorasyon stiline uyan, dekore etme yollarından biridir. Salonunuzu dekore etmenin yeni yollarını arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. İşte her tarza uygun salon duvar dekorasyonu fikirleri…

SEPETLERİ DUVARDA SERGİLEYİN

Salon duvar dekorasyonu fikirleri ve örnekleri
MODERNLY SEN

Boho eklektik bir stil yaratmaya gelince, sepetler dekorasyonun süsüdür. Güzel bir dokuma sepet harika bir depolama çözümü olabilirken, düz bir versiyon oturma odanızdaki boş duvar alanını doldurmak için mükemmeldir. Tek bir sepeti veya çok çeşitli sepetler içeren bir galeri duvarını seçebilirsiniz. Sepetler, boho stilinde sıkça tercih edilen duvar dekorasyonlarından biridir.