Ev turu: Her köşesi farklı tarzda 250 m2’lik rengarenk bir garaj stüdyodayız

Eyüpsultan’daki 250 metrekarelik bir garaj stüdyoya konuk olduk. Alışagelmişin dışındaki bu stüdyoda yer alan farklı tarzlara ve kullanım şekillerine gelin birlikte göz atalım. Ev sahibinin Instagram adresine @garagestudiio adresinden ulaşabilirsiniz.

Mekanı dekore eden İç Mimar İrem Aras, “6 yıldır profesyonel olarak kick boks yapıyorum, bir yıldır dans ediyorum. Genelde boyama yapmayı severim. Mimari yönde de kendimi geliştirmeye çalışıyorum.” diye bahsediyor kendisinden.

Mekan retro pop bir stile sahip. Ayrıca çok fazla endüstriyel detaylar ve kendin yap fikirleriyle harmanlanmış pek çok öğe var.

Ev sahibi “Biz burada yeni ürünler almak yerine eldeki ürünleri değerlendirip burada kullandık. Bu sayede neler yapabiliriz, elimizden neler gelir, kendime neler katabilirim diye düşünerek yola çıktım aslında” diyor.

BU STÜDYO DAİRE SÜRPRİZLERLE DOLU

Bu stüdyo daire sürprizlerle dolu. Hiç beklenmedik detaylar bir anda karşınıza çıkabiliyor. Dekorasyon geri dönüşüm ve ileri dönüşüm teknikleriyle yapılabilir. Bu dairede de bunu sıklıkla görebiliyoruz.

Ev turunun tamamını Evim Dergisi YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Ev turu: Ataşehir’de 125 m2’lik romantik, vintage ve bembeyaz bir evdeyiz