GROHE’nin dokunmatik bataryalarında yaza özel kampanya

Dokunmatik özelliğe sahip GROHE Minta Touch ve GROHE Zedra Touch mutfak bataryaları, 1 Temmuz – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında yüzde 50 indirimli olarak ve ücretsiz montaj fırsatıyla sunuluyor.

Mutfakta yeni bir dönem başlatan GROHE Minta Touch elektronik mutfak bataryası dokunmatik özelliği ile sadece çıkış ucu veya gövdesine dokunularak çalıştırılabiliyor. Aynı özellik, sadeleştirilen görünümü ve fonksiyonelliği ile Zedra serisinde de bulunuyor. Her iki ürün de su tasarrufunu hijyenik ve güvenilir bir şekilde Easy Touch teknolojisi ile mümkün kılıyor. GROHEStarLight® fonksiyonu ise krom kaplamanın parlaklığını yıllar boyu korumasını sağlıyor.

Dokunmatik fonksiyon kullanıldığında, batarya kullanıcı güvenliğini sağlamak için yalnızca soğuk su sağlıyor. Ancak, bataryaya Grohtherm Microtermostat eklendiğinde, özel olarak ayarlanabilen sıcaklıkta su akışını mümkün kılıyor. Yanma riskine karşı koruma sağlaması ise bu modern bataryayı çocukların da istedikleri her an güvenle kullanabilmelerine olanak veriyor.