faux-fur ne demek

Faux Fur nedir?

Son güncelleme:

Faux Fur ne demek? Kelime anlamı olarak gerçek olmayan kürk olarak tanımlayabiliriz. Ev dekorasyonlarında sık sık karşılaştığımız ve sıcaklık katan bir detaydır. Gelin size biraz çeşitlerinden bahsedelim…

FAUX FUR ÇEŞİTLERİ

faux fur

Dekorasyon trendleri arasında kışa en yakışan trendlerden biri yapay kürk halılar. Yaz aylarında kullanımı mümkün olmasa da, kış aylarında hem sıcak tutacak hem de kışa uygun bir dekoratif detay oluşturacak yapay kürk ve peluş halılar, oturma bölümlerinde ve özellikle şöminelerin önlerinde konumlandırılabilecek. Farklı renk ve modellerdeki yapay kürk halılarla evlerde sıcak bir görünüm elde edilebilir.

Kış aylarında oturma gruplarının daha sıcak tutması ve üşünüldüğünde üste alınabilecek pratik koltuk battaniyeleri ile koltuklarda örgü ya da işleme detaylarıyla dikkat çekecek koltuk şallarıyla bu kış çok sıcak geçecek! Özellikle açık tonlardaki sade oturma gruplarını hareketlendirmek adına koltuk battaniye ve şalları sık sık tercih edilecek. Örgü ürünler de kış ayında tercih edilebilecek dekoratif detaylardan biri: Yün örgü kilimler, minderler, puflar, kırlentler, koltuk şalları, battaniyeler gibi birçok örgü ürün evlerde kış havasını tamamı ile yaşamak için tercih edilebilir.

EVİNİZDE YENİ BİR STİL OLUŞTURABİLİRSİNİZ

Evlerinizde yeni ve sıcak bir stil oluşturmak için koltuk kılıflarını peluşlu, yapay kürklü kılıflarla değiştirmek de ayrı bir seçenek. Sadece koltuk kılıflarıyla oda tamamen farklı atmosfere bürünecek, kullanacağınız peluş koltuk yastıkları kış dekorunuzu tamamlayabilirsiniz. Kış dekorunda örme pufları unutmamak gerekiyor. Örme puflarla soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak dekorasyonlar yapabilirsiniz.

İç Mimar Gizem Uçkun Tiryaki

Evde güve neden olur? Güvelerden nasıl kurtulabilirim?