Evinizde küçük çaplı bir değişiklik için sticker’ların renkli dünyasından ilham alın

Son güncelleme:

Yaşam alanlarında küçük çaplı bir değişiklik için sticker’ların renkli dünyasından ilham alabilirsiniz. İster duvarda ister zeminde isterseniz de tavanda farklı desenleriyle yaratıcılıkta sınır tanımayan sticker’lar ile oyuna biraz da eğlence dahil edebilirsiniz.

GEOMETRİ OYUNU: Bembeyaz duvarlara yapıştıracağınız siyah nokta ya da artı işaretleri ile salonda ya da bebek odasında basit ama etkili geometri oyunlarını hayata geçirebilirsiniz.

Misafirlerinize hoş geldin demenin bir yolu da aşağıdaki gibi bir uygulama olabilir.

YATAK BAŞINA STICKER

Yatak odası duvarında nasıl bir desene ihtiyacınız var? Rengarenk dairelerle neşeli ve dinamik bir görüntüyü çocuğunuz da çok sevebilir. Peki ya, yatak başını çizim olarak ister misiniz? Üstelik bu uygulama, odanız küçükse size alan da kazandırır.

ZEMİNDE NEDEN OLMASIN?

Çocuğunuzun odasında sticker kullanacaksanız sadece duvarları baz almayın. Ona oyun alanları da yaratabilirsiniz. Zemine uygulayacağınız seksek oyunu sticker hem odasını güzelleştirir hem de ona keyifli bir oyun alanı sunar.

EVDE ÇİÇEKLER AÇSIN

Çiçek ve bitkileri evinize sticker’lar ile de taşıyabilirsiniz. Duvarlarınıza yapıştıracağınız yemyeşil yapraklar, rengarenk çiçekler hatta dev benjaminler, yucalar hem yaşam alanlarınızı hem de sizi mutlu eder.

Odak noktası nasıl oluşturulur? Dekorasyonda odak noktası belirleme