Evim ekibi piknikte!

Tüm Evim ekibi harika bir piknikte buluştu; yeşilin ortasında bol renkli ürünler ve birbirinden leziz tariflerle renklenen piknik alanı, hoş sohbetlere, bir kaç küçük aktiviteye ve elbette yaratıcı fikirlere ev sahipliği yaptı.

AKTİVİTE VE KEYİF ZAMANI
Anneler Günü haftasına denk geldiği için piknikte anneler için Cadence’in gönderdiği önlük ve ahşap ürünleri boyadık.
“Yaza Merhaba” pikniğinde herkes kendi yaz evini anlatan moodboard’unu hazırladı.
Doğadan semaverde demlediğimiz çaylar hafif serin havada içimizi ısıtırken çeşit çeşit bitki çayları ruhumuza da iyi geldi.
Beyaz Fırın’ın mutfağından çıkan ve çaya eşlik eden simitler, krepler ve kruvasanların bulunduğu masa pikniğin sıklıkla uğranılan köşelerindendi.

PİKNİK MASASI
Piknik masasının hem hazırlık hem de toplama kısmını kolaylaştırmak için kullan-at runner, tabak, bardak ve çatal-bıçak servisleri kullandık.

PİKNİK HATIRASI
Piknikte minik süprizler de vardı. Mevsiminde taze lezzetler için herkese minik kağıt poşetlerde tere tohumları hediye ettik. Tohumları Eminönü’ndeki çiçek pazarından alıp, üzerine hem etiket yapıştırdık hem de ekim ve bakım hakkında  notlar yazdık.

PİKNİK MÖNÜSÜNDE NELER Mİ VARDI?
Çikolatalı marshmallow topları, Gökkuşağı tabağı, Mini burger, Lolipop böreği, Çikolatalı kestane topları, Meksika fasulyesi salatası, Kavanozda kısır, Çilekli limonata, Ev yapımı kurabiyeler…