Dışarıyı dekore ederken

Dekorasyon stilinizi dışarıya taşırken ilham verecek birkaç temayı bir araya getirdik; seçin, karşılaştırın, uygulayın…

TEMA 1: MODERN-NATÜRALİST
Bahçeye açılan verandada modern bir stil uygularken zeminde olabildiğince doğal taş dokulara yer verin. Düz hatlı ahşap yemek takımını hasır koltuklarla kullanacaksanız sandalye ve servis masasında iki formu birleştirici bir model seçin ve bahçe sıcaklığı için bolca çiçek ve renk kullanın.
Rattan koltuklar, sandalyeler, katlanır masa, bank, ahşap gövdeli şemsiye ve safra üstü ürünler, Crate&Barrel.


TEMA 2: ENERJİK BİRLEŞİMLER

Küçük bir çatı terasını rengarenk ve fonksiyonel mobilyalarla döşeyerek içerideki fonksiyonelliği dışarı taşıyabilirsiniz. Bunu yaparken de sürekli içeri, dışarı girip çıkmamak için köşede küçük bir servis masasına, bahçe havası için kenarda çim bordürler ve güneşten korunacak bir şemsiyeye de yer açın.
Renkli katlanır masa ve sandalyeler, mumluklar, servis arabası ve ahşap zemin kaplamaları, Koçtaş.

TEMA 3: SAHİL HAVASI
Konforlu bir yaşam stiliniz varsa verandaya atacağınız bir bank, birkaç tabure ve bolca minder ve yastıkla yazı yayılarak geçirebilirsiniz. Dekorasyonu tamamlarken marin temasını esas alın. Sıcak gecelerde otururken yakacağınız bir fener, sallanan bir koltuk, belki bir diz battaniyesi de keyfinize keyfi katar.
Ev tekstilleri, sofra ürünleri ve sepetler, H&M Home.

TEMA 4: ROMANTİK KIR EVİ
Büyüklüğü önemli değil, bahçenizde en romantik yaz köşesini yaratabilirsiniz. Çimlerin arasına yerleştireceğiniz ferforje bir bank, sepetler ve saksıda irili ufaklı çiçekler, tığ işi ya da patchwork minder, yastık ve örtüler… Bu köşe, vintage, hatta salaş-şık stilini severlere…
Aiken House & Gardens.

TEMA 5: BOHEM RAPSODİ
Neşeli bir yaz atmosferine biraz renk ve desen iyi gider. Bunun için bohem vintage, renkli retro stil karmasını deneyebilirsiniz. Oturma köşesini ışığa doğru yerleştirin. Böylece renkler çok daha parlak durur. Stili destekleyen zigon sehpaları aksesuarlara ayırın ve çit yerine hasır paravanlar kullanarak farklılaşın.