Dışarıya taşınıyoruz

Bahçenizi yenilenen mevsime hazırlarken işinize yarayacak ipuçlarına ve önerilerimize kulak verin.

Çizgili tente sistemi, Somfy.

Oturma köşeleri
Açık alan için yaratılabilecek akılcı çözümler ve pratik ipuçları ile mevcut metrekareden çok daha geniş görünen bir kullanım alanına sahip olabilir, kendiniz ve sevdikleriniz için keyifli bir ortam hazırlayabilirsiniz. İşe mobilyalarınızın ölçüleri ile başlayın. Tabii bu noktada tekstil ve aksesuar seçiminde kullanacağınız renk  kombinasyonları da ferahlık ve genişlik anlamında dekorasyonunuza katkıda bulunacaktır. Yine tavana asılabilen  salıncak benzeri yeni nesil dış mekan mobilyaları ile yerden tasarruf edebileceğiniz gibi aileniz ve sevdikleriniz ile vakit geçirebileceğiniz keyifli oturma köşeleri de kurgulayabilirsiniz. Çok renkli aksesuar seçenekleri, saksı alternatifleri, puflar ve sehpalar ile dışarıya çıkma zamanı.

Yemek köşeleri
Açık alanlarda kullanacağınız yemek masanızı seçerken tercihinizi açılır kapanır fonksiyonellikte bir tasarımdan yana kullanırsanız aynı metrekarede farklı kalabalıktaki dostlarınızı rahatlıkla misafir edebilirsiniz. Yerden büyük ölçüde kazanç sağlamanıza imkan verecek bu tip ürünler ile renkli metal iskemleleri ve tabureleri de birarada kullanabilirsiniz. Yemek bölümünün olmazsa olmazı yardımcı elemanlar arasında yer alan ve sofranızda gerekli olacak tabak, kadeh, çatal-bıçak takımı gibi istiflenecek materyaller açısından size kolayca servis yapabilme imkanı sunacak servis arabaları ve mangallar da bu yaza keyif katan konformist seçeneklerden.
Kare yemek grubu, Tepe Home.

Bahçede güneş terapisi
Birbirinden renkli ve farklı ebatlardaki şezlonglar, güneş şemsiyeleri ve tenteler, yazın keyfine keyif katan geniş ölçekli loca tarzı oturma öğeleri, çizgili veya düz seçenekleri ile hamaklar ve yazın olmazsa olmazı salıncaklar mevsimin terapik oyuncakları arasında öne çıkıyor. İhtiyaca ve beklentiye yönelik zengin bir  çeşitlilikte sunulan bu terapik tasarımların malzeme seçenekleri ise dış mekan dekorasyonunuz ile uyumlu bir birliktelik sağlayacak olan hasır, rattan, kumaş, ahşap ve alüminyum gibi alternatiflerle sunuluyor. Yuvarlak hatları, geniş hacimli oturma alanları ve şaşırtıcı görünümleri ile bizleri şımartan localar, kozalar ve salıncaklar geniş aileler için ideal oluşlarının yanı sıra bizleri bu sezon dinlendirecek detaylar arasında öne çıkıyor.

Blooma Lisa loca, Koçtaş.