Derinlemesine temizlikte yeni bir boyut

Yeni beşinci nesil Hyperdymium motora sahip Dyson Gen5detect kablosuz süpürge, evinizdeki en küçük partikülleri yakalayabilen rakipsiz bir emiş gücü sunuyor.

Dyson’ın şimdiye kadarki en güçlü ve akıllı yeni kablosuz süpürgesi, derinlemesine bir temizliğin bilimsel kanıtı için mikroskobik tozu tespit etme, temizleme ve hesaplama özelliklerine sahip.

TOZ VE İNCE PARTİKÜLLER HAZNEDE HAPSOLUYOR

Dyson Gen5detect, tüm makineyi kapsayan sızdırmaz hepa filtreleme sistemine sahip. Kablosuz süpürgenin filtresinden yalnızca kirli hava geçiyor ve dışarı temiz hava veriliyor. 145 kez katlanan 1,9 m filtre malzemesi, 0,1 mikrona kadar zararlı partiküllerin yüzde 99,99’unu yakalıyor.

TEMİZ OLDUĞUNDA GÖSTERİYOR

Aydınlatma teknolojisinin insanların temizlik yapma şeklini değiştirmesinden ilham alan Gen5detect, kullanıcılara zeminlerinin ne zaman temiz olduğunu gerçek zamanlı olarak gösteren, tamamen yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü (UI) sunuyor. Bir piezo sensör, akustik algılama kullanıyor ve LCD ekrandaki çubuklar artık gerçek zamanlı olarak çıkarılan partikül hacmine göre yükselip alçalıyor. Böylece kullanıcılar temizliğe ne zaman devam edeceklerini veya ne kadar zaman harcayacaklarını biliyorlar.

YENİ NESİL HYPERDYMIUM MOTOR

Önceki modellere göre daha küçük, daha hızlı ve daha güçlü olan motor, 135.000 devir sayısında dönüyor. Bu güç, Gen5detect kablosuz süpürgenin markanın tüm kablosuz makineleri arasında en güçlü emiş gücüne sahip olmasını ve evlerimizdeki en küçük partikülleri yakalayabilmesini sağlıyor.

İKI KAT AYDINLATMA

Gen5detect kablosuz süpürge, iki kat daha fazla parlaklık üreten ve zemini daha da fazla aydınlatan, yeniden tasarlanmış bir Fluffy Optic süpürge başlığına sahip. Dyson mühendisleri, yeni ışık kaynağını Fluffy Optic süpürge başlığın uç kısmında mümkün olduğunca alçakta konumlandırılacak şekilde tasarlamış ve yalnızca zeminlerdeki partikülleri aydınlatmak için bir ışık teknolojisi kullanmış.

TEMEL ÖZELLİKLERİ:

Dahili toz alma ve aralık temizleme başlığı: Zamandan tasarruf etmek için süpürge gövdesinin içine gizlenmiş yerleşik bir toz alma ve aralık temizleme başlığı bulunuyor.

Tek düğmeli kontrol: Rahat ve sürekli temizlik için klasik tetik yerine bir güç düğmesine sahip.

Uzun enerjili pil: 70 dakikaya kadar çalışma performansı. On adet enerji yoğun lityum iyon hücre, güçlü emiş sağlıyor.

Zorlu temizlikler: Kablosuz süpürge 3,5 kg ağırlığında ve 0,77L hazneye sahip.

Kolay hazne boşaltma: Tozu tek hareketle atmak için döner kilitli bir mekanizmaya sahip.

Bu bir reklamdır.