Dekorasyonda optimist karışımlar

Son güncelleme:

Parlak tonlar, pembeler, naif tasarımlar ve coşkulu desenler ile yaşam alanlarınıza yeni yılda pozitif düşünce öncülük etsin.

Son yıllarda tüm dünyayı saran karamsarlık tasarımcıları da harekete geçirmiş olacak ki bunu bertaraf etmek için tekstilden modaya ve dekorasyona el birliği ile küçük bir harekat başlatıyorlar. Çıkış noktası yeni nesil optimizm olan stillere, neşeyi tüm kalbimizle kucakladığımız, pozitif bir bakış açısı hakim. Renklerin en parlak tonları, incelikli naif tasarımlar ve coşkulu desenler bu yıl havayı yumuşatmaya yardımcı olacak. Renk ve desensiz olmaz diyenlerdenseniz bu yıl sahne sizin. Her baktığınızda gülümseten duvar kurguları hazırlayabilir, odaları iyimserlik dozu yüksek tonlarla düzenleyebilir, ama en önemlisi içinden mutluluk geçen optimist bir evde hayatı daha eğlenceli yaşayabilirsiniz.

NEREDE, NE YAPMALI?

Pembe bir duvar ve kırmızı sandalyeler… Ahşap parçaları optimist renklerden birine boyamak çarpıcı efektler yaratmanın ideal bir yolu. Kiraz kırmızısı, gök mavisi ve sarıyı derinliklı kılmak için leylak moru ve yeşil ile birleştirin. Doğru bir renk dengesi çok önemli bu yüzden seçtiğiniz ana rengin ton varyasyonlarını deneyin. Dar bir duvarınız varsa, zeminde büyük ölçekli desenlerle stili cesur ve etkili biçimde entegre edin. Tamamlayıcı mobilyalarda ve ayak, kulp, kol detaylarında eklektik vurguyu güçlendiren formlar kullanın. Ve son olarak tek bir renge bağımlı kalmayın.

Ürünler, dfs.co.uk

Ev dekorasyonunda renkli Meksika stili nasıl hazırlanır? Stil ipuçları