Daikin’den yaşam alanlarınıza değer katan teknolojiler

Bir klimadan beklentiniz sadece ısıtma ya da soğutma değil, aynı zamanda yaşam alanınıza değer katması ise doğru hava uzmanı Daikin’in Shira Plus model klimaları tam size göre.

Bu bir reklamdır.

Yukarıdaki görsel: Daikin, 30 Haziran’a kadar yapılacak montajlarda sunulan 6 yıl tam garanti ile, duvar tipi split klimalarının kalitesi ve dayanımına sunduğu güveni ortaya koyuyor.

Kavurucu sıcaklar yaklaşırken Daikin’in Shira Plus inverter model klimaları size hem serin bir yaz hem de ileri teknolojisiyle yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok özellik sunuyor.

Cihaz akıllı göz özelliğiyle odaya girdiğinizi algılayarak çalışmaya başlıyor. Üç boyutlu hava üfleme özelliği sayesinde ise odanızın tüm köşelerine aynı ölçüde ulaşabiliyor ve tek bir alanın aşırı soğuma ya da ısınmasını engelleyebiliyor; gece saatlerinde de uyku modu ile odanızın ideal sıcaklıkta kalmasını sağlayıp size konforlu bir uykunun kapılarını açıyor.

Bulunduğum odanın tüm köşelerini aynı ölçüde serinletsin… Odaya girdiğimi otomatik olarak algılayıp çalışmaya başlasın; 20 dakikadan fazla odada yoksam enerji tasarruf moduna geçsin… Gece ben uyurken bile odanın aşırı ısınmasını ve soğumasını önleyebilsin… Aradığınız tüm bu özellikler Daikin Shira Plus klimada mevcut.

Titanyum apatit hava filtresi ile bakteri ve virüslerin yanı sıra kötü kokuyu da hapsedebilen cihaz sadece serin değil temiz bir havanın da keyfini çıkarabilmenizi sağlıyor.

A+++ enerji sınıfındaki Shira Plus, soğutmada 8,65’e varan enerji verimliliği sayesinde A+ klimalara göre yüzde 50’ye varan enerji tasarrufu sağlayabiliyor. Yumuşak başlangıç özelliğiyle ilk çalışmalarda çok daha az enerji kullanarak size, konforunuzdan ödün vermeden tasarruf sağlayabilmenin yollarını açıyor.