Banyo dolabı modelleri – Daha şık teknolojik banyo ve mutfaklar

Banyo dolabı modelleri – Banyo ve mutfak çözümleri

Eviniz eski de olsa, hep daha şık ve teknolojik olarak yenilenmiş bir mutfak ya da banyoda olmayı hayal ediyorsanız, çözüm ve ürün odaklı fikirlerle bu hayaliniz gerçek olabilir.

RAHAT MUTFAKLAR

BEYAZLIK İLKESİ

İlle de beyaz olsun! Paletin değerli renklerinden beyazı mutfakta tercih edenler için çizilmeye ve sararmaya karşı yüksek dirençli mat lake mutfağın profilli kapakları kolayca temizlenen pürüzsüz bir yüzeye sahip. Bu tarz bir mutfağı çini karolar ve etnik aksesuarlarla farklı bir havaya da büründürebilirsiniz.

Ikea.
Terra model mutfak, Lineadecor.

KÜÇÜK DE OLSA SÜSLERİM 

Artık evin her alanına uygulanan duvar kağıtları doğru seçildiğinde mekanları canlandıran bir etki de yaratıyor.

Tıpkı buradaki gibi tek duvarda çözümlenmiş çok küçük bir mutfak köşeniz varsa, seramikten artan kısımları desenli kağıt ile kaplayarak bu alana farklı bir kimlik kazandırabilirsiniz.

SADECE KİLER DOLABI MI?

Mutfakta büyük sıkıntlardan biri de yeterli depolama alanı olmaması. Artık mutfak modellerinin pek çoğunda kiler sistemleri bu ihtiyaca fazlasıyla hizmet eder durumda. Bu mutfağın çekmeceli ve raflı özel boy ünitesi farklı ürünleri tek bir dolapta depolama imkanı sunuyor. Alt bölüme yerleştirilen şişelik içecekler için de alan yaratıyor.

Banyo dolabı modelleri

YENİ MODA TEREKLER

Eski günlerden bir detay… Günlük tabak ve bardakların yerleştirildiği terekler yine çok moda. Üstelik bu defa çarpıcı renk ve desenleriyle mutfaklara daha geleneksel bir yaşanmışlık havası kazandırıyor.

IŞIL IŞIL BANYOLAR

BANYO DOLABI MODELLERİ İLE ÇOK YÖNLÜLÜK 

Aynı alanda sandalye vazifesi de gören bir havluluk yerden kazandırır. Üstelik altındaki raf kısmı kirli sepeti ya da günlük havluları yerleştirmek için ideal.

KİŞİSEL BAKIM ALANI

Küçücük bir banyom var nasıl çözümleyip renklendirebilirim? diyorsanız, işte size neşeli, renkli, cazibeli bir banyo alanı. Eğer tüm banyoyu bu şekilde tasarlamak mümkün değilse, belki de sadece size ait bir alanı esprili bir stille süsleyerek kişisel bakım ve keyif köşenizi yaratabilirsiniz.

Banyo dolabı modelleri
Sento, Vitra.

BANYO DOLABI MODELLERİ – SALONDAYMIŞ GİBİ

Bol çiçekli perdeler, dekoratif bir puf, vazoda çiçekler ve işte banyonuz salon havasına büründü bile.

Banyo dolabı modelleri
Edilcuoghi, Palazzi Santa Maria serisi, Kale.

YENİ NESİL MODÜLARİZASYON

İskandinav stilinin narin ve sade havasıyla buluşan modüler dolaplar farklı büyüklükteki banyolara adapte olabilen, lavabo ve klozetiyle evde herkes için bir çözüm sunuyor.

Fonksiyonel saklama üniteleriyle de dikkat çeken seri böylece makinadan deterjana, çamaşır sepetinden havlulara kadar pek çok şeyi tek bir alanda topluyor.

BANYO DOLABI MODELLERİ – AYAKLAR ÜSTÜNDE

Banyo temizliğine önem veriyorsanız, hatta bu konu takıntı halindeyse komple yere oturan dolaplar yerine yeniden popüler olan ayaklı ya da asma dolaplar kullanabilirsiniz. Üstelik ayaklı veya asma dolaplar dar banyolar için görsel ferahlama avantajı da sunuyor.

BANYO İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Daha fazla banyo ve mutfak dekorasyonu fikirleri ve pratik öneriler için “Mutfak & Banyo” sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

https://www.evimdergisi.com.tr/banyoyu-elden-gecirme-vakit-geldiyse/