Bütçeye uygun alışveriş ve dekor hileleri ile hayalindeki evi şekillendiren kadın herkesi şaşırttı

Son güncelleme:
  • Melbourne’lu bir anne, düşük bütçeyle evini nasıl rüya gibi dekore ettiğini paylaştı
  • Ev stilisti, evini şekillendirmek için yatırım parçalarını bütçe satın alımlarıyla karıştırdı
  • Modaya uygun ev eşyalarının çoğunu Kmart, Amart ve Target’tan satın aldı.
  • Anne ayrıca evde kullandığı bazı ucuz, kolay kendin yap işlerini de açıkladı. 

Suzan’ın evi, lüks bir derginin sayfalarından fırlamış gibi görünüyor, ancak o, birçok parçasını uygun bütçeyle Kmart, Target, Amart gibi perakendecilerin yanı sıra Facebook Marketplace’ten satın aldı. 

Yaratıcı anne, şık, tek renkli evinin resimlerini ve bütçeye uygun stil ipuçları ile püf noktaları Style My Home adlı sayfasında paylaşıyor.

Yemek odasında, 349 $’lık Hensley beyaz büfe masasının üzerinde Big W’den 40 $’a Ember Masa Lambası ve ayrıca Kmart’tan tanesi 15 $’a iki vazo duruyor.

Suzan, oturma odasında Globewest’ten 1.915 dolarlık Ossa Oval sehpaya ve Focus on Furniture’dan 3.000 dolarlık Abbottsford modüler kanepeye harcama yaptı.

Bununla birlikte, parçalara Kmart’ın 9.50 $ ‘lık altın yarım ay kulplarını ekleyerek şık bir dokunuş kattı. Amart’ın 449 $’ lık iki siyah büfe masası gibi daha mütevazı fiyatlı öğelerle eşleştirdi. 

Suzan’ın Adairs’ten 489.99$’a satın aldığı yatak odasındaki buklet karyola iskeleti, traverten komodinler ise ev yapımıydı.

Suzan, duvarlardaki sanat eserlerini Facebook pazarından, tüm dekoratif koltuk minderlerini ise Adairs’ten aldığını söyledi.

Kızlarının ilginç ortak yatak odasında cibinlikli iki adet tek kişilik yatak, duvar çıkartmaları, kişiselleştirilmiş hasır tabelalar, Harris Scarf’tan nevresimler ve Kmart’tan bir rattan masa bulunuyor.

Suzan, oturma odasında Globewest’ten 1.915 $’lık Ossa Oval sehpa kullandı ve onu Amart’tan iki adet 449 $’lık siyah büfe masasıyla eşleştirdi.

Ev turu: Ataşehir’de 140 m2 3+1 şık bir evdeyiz