Digitally generated warm and cozy affordable Scandinavian style home interior (living room) design.The scene was rendered with photorealistic shaders and lighting in Autodesk® 3ds Max 2016 with V-Ray 3.6 with some post-production added.

Burcunuza göre doğru yastığı seçin!

Son güncelleme:

Kanepenizi, koltuğunuzu, yatağınızı tamamlayan; rengiyle, deseniyle dekorasyon stilinizi yansıtan o harika yastığı bulmak için burcunuzdan küçük bir destek alabilirsiniz.

KOÇ

Renk mi? Desen mi? Rekabeti seven yarışçı koçlar, sizce hangisi? Ekstra püskül detaylarıyla göz doldurtan bu yastık bizce tam size göre.

BOĞA

Sizin için her şeyin fazlası çok da rahatsız edici olmayabilir. Uçlarında büyük püskülleri olan el dokuması bir yastıkla daha da dekoratif olabilirsiniz.

İKİZLER

Bu ay sizin ayınız! Öyleyse ilişkilere yönelip olumsuz düşüncelerden sıyrılmak için evinizde de ruhumuzu tazeleyen çiçeklere yer açın ve kendinize gelincikli bir yastık alın.

YENGEÇ

Duygusal ve nostalji seven yengeçler, el yapımı tığ işi bir yastık sizi geçen yıllara, keyifl ve çok mutlu günlerden birine geri götürebilir

ASLAN

Koşuşturması bol aslanlara her şeyi belli bir düzende ve daima kontrol altında tutmayı hatırlatan damalı bir yastık ideal olabilir.

BAŞAK

Mantık doğanızda var. Ama çizginin dışına çıkmak ve içinizde gizlenen hülyalı tarafınızı serbest bırakmak için gelşigüzel suluboya baskılardan ilham alın.

TERAZİ

Hayat sana şu anda limon gibi buruk davransa da sen her şeyi güzelleştirmede bir profesyonelsin, bunu yapabilirsin. Limon da sadece yastığında desen olsun!

AKREP

Siz ilgi odağı olduğunuzda daha iyi hisseder ve başarılı olursunuz. Sezon trendlerine uygun lacivert ve kırmızı bu tasarımla tüm gözler üzerinizde.

YAY

Oyununuzun adı içten geldiği gibi, doğaçlama. Öyleyse her gördüğünüzde farklı hissetmek için tercihinizi asimetrik desenlilerden yana kullanın.

OĞLAK

İç içe geçen rengarenk çizgiler… Tıpkı her an sizi motive edip sosyal becerilerinizi kamçılayan enerjiniz gibi. Peki, bunu dekorasyona taşımaya ne dersiniz?

KOVA

Kendilerini her daim ekstra enerjik hisseden kovalar! Göz alıcı sarının önderliğinde bol güneşli seçeneklerle ruh halinizi yaşam alanlarına da yansıtın.

BALIK

Unutmayın burcunuzun ve evinizin yöneticisi yaratıcılık. Gelişigüzel fırça darbeleri ya da çizgili bir yastıkla sanatsal ruhunuzu yansıtabilirsiniz.

Burçlara göre arınma ve rahatlama fikirleri: Renk, taş, koku ve müzikler