Bayılacağınız 5 kahvaltı köşesi fikri

Son güncelleme:

Bir kahvaltı köşesi , herhangi bir eve çok değerli bir ektir. Tüm ailenin oturup güne başlayacağı bir yerdir ve ev halkının geri kalanı uyanmadan önce kahve ve bir dergi ile kıvrılmak için mükemmel bir yer sağlar.

 Kahvaltı köşeleri genellikle iki veya daha fazla sandalye içerir ve özellikle bir odanın köşesine yerleştirildiklerinde genellikle banklar bulunur. Sevimli, rahat ve misafirperver olmaları gerekiyor ve harika haber şu ki, kendi köşenizi tasarlarken girebileceğiniz pek çok tasarım var. En sevdiğimiz 5 kahvaltı köşesinden ilham almak için okumaya devam edin.

BİRAZ DRAM EKLEYİN

Stephen Karlsich için Benjamin Johnston
  • Kahvaltı köşesinde biraz dram istiyorsanız, burada görüldüğü gibi uzun bir yemek masası kullanmayı düşünün. Bu parça, günlük yemek yeme alanına yükseklik ve zarafet katarak son derece lüks hissettiriyor.

SANATSAL BASKILAR

Lucas/Eilers Tasarım Ortakları
  • Kahvaltı köşenizde sanat eseri sergilemeyi unutmayın! Açık duvar alanından yararlanın ve bir dizi favori baskı veya fotoğrafı asın . Her sabah kahvenizi yudumlarken onlara hayran kalacaksınız.

BÜYÜK DÜŞÜNÜN

Lucinda Loya, Julie Soefer
  • Kalabalık bir aileniz varsa veya sık sık misafir ağırlıyorsanız, biraz daha büyük bir kahvaltı köşesi oluşturmanız gerekebilir. Burada, uzun bir bank birçok kişiyi barındırabilir; mevsimlik çarşafları ve diğer eğlenceli malzemeleri saklamak için altında depolama alanı olan bir bank seçmeyi düşünün.

SADE OLUN

LifeCreated for Living With Lolo
  • Daha küçük kahvaltı köşesi sevimli ve rahattır. Klasik hasır sandalyeler, bu mutfakta kullanılan siyah ve kahverengi tonları güzel bir şekilde tamamlarken bir açıklama yapıyor.

GALERİYE DÖNÜŞTÜRÜN

Lindye Galloway, Chad Mellon
  • Kahvaltı köşenizde özel, büyük boyutlu bir sanat eserini sergilemek istiyorsanız, müzeden ilham alan, galeri benzeri bir görünüm için üzerine resim ışıkları asmayı düşünün.

Küçük balkonlar için 10 mükemmel dekorasyon fikri