pahalı banyo dekorasyonu

Banyoyu lüks gösteren dekorasyon ipuçları

Banyoyu pahalı gösteren dekorasyon ipuçları mı arıyorsunuz? Renk sırlarını bildiğiniz sürece lüks bir banyo oluşturmak için büyük bir dekorasyon bütçesine ihtiyacınız yok. Bütçenize uygun muhteşem bir banyo için boya rengini ve aksesuarları nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz yeterli.

Banyonuzdaki aydınlatmayı değiştirmek, sade bir alanı yüksek kaliteli bir vitrine dönüştürmenin en kolay yollarından biridir. Profesyonel bir görünüm için banyoda aydınlatmanın nasıl kullanıldığını yeniden düşünün. Aynanın üzerindeki geleneksel ışık çubuğu yerine, her iki tarafta da güzel aplikler deneyin. Boş yeriniz varsa, aplikler banyolar için modaya uygun bir görünümdür. Yeni aydınlatmanızı, yeni aynalar ve ürünlerle eşleştirin. 

İşte banyoyu pahalı gösteren ipuçları…

ZARİF VE SADE BİR GÖRÜNTÜ İÇİN BEYAZI KULLANIN

Beyaz dolaplar ve tezgahlar, sade ve zarif bir banyo için zemin oluşturur. Lüks bir otel banyosu stili yaratmak için hafif nötr bir boya rengi ve beyaz banyo örtüleri kullanın. Kaliteli beyaz havlu ve kilimler seçerseniz banyonuz daha lüks görünebilir. Her şeyi birbirine bağlamak için beyaz örtüleri nötr aksesuarlarla eşleştirin.