Son güncelleme:

Rengarenk çiçekler, pembeler, morlar, yeşiller eşliğinde nostalji esintisi mi? Yumuşacık minderler, pratik mobilyalarla konfor odaklı modernizm mi? Balkona küçük bir stil harekatı düzenleyin ve tüm yaz keyfini çıkarın.

OTUR, YAYIL, UZAN

Ürünler, Ikea.

Rengarenk armut minderler, portatif tabureler, kağıt fenerler, kilimler ve tavandan sarkan tül cibinlik… Fransız balkonlu şehir evinizi açık hava balkonuna dönüştürmek için yeter de artar bile. Gerisi mi? Konforlu koltuklara gömülüp, buz gibi bir limonata eşliğinde güzel havaların tadını çıkarmak. Bir köşeyi toprak saksılarda bolca iri yapraklı ev bitkileri ile süslemeyi de unutmayın.

İKİ KİŞİLİK BALKON KEYFİ

Flora Press.

Balkonda bahçe havası yaratmak için bir duvarını beyaz ya da dilediğiniz renge boyayıp birbirine çaktığınız ahşap latalardan oluşturacağınız panel ile kaplayın. Korkuluk diplerine içleri mazı, şimşir, altuni taflan gibi çalılık görünümünde bitkiler ektiğiniz toprak saksıları dip dibe yerleştirerek çit etkisi oluşturun. Ahşap panele ferforje mumluklar asarak, sepette ortancalar ve sarmaşık güllerle süsleyin. Balkon bahçeniz hazır. Keyfiniz bol olsun.

Balkonunuzu ya da terasınızı bahçeye çevirebilirsiniz! İşte yapılışı