Bahçedeyiz

Rahatlatıcı bir veranda salıncağı
Ilık yaz akşamlarında salıncakta oturmak veya uyumak gibisi yoktur. Verandanızın ölçülerine göre büyük ya da küçük ölçeklerde bir salıncak seçmeniz mümkün. Eğer monte edilen bir salıncak tercih ediyorsanız, evin sağlam kısmına salıncağın monte edilmesini sağlayın. Eğer zincir yerine rustik bir halat tercih ederseniz, denizci sınıfı naylon veya polyester bir halat kullanarak salıncağın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Stilize ve rahat bir dinlenme alanı elde etmek için konforlu minder ve yastıklar kullanmayı unutmayın.

Büyük bir şömine 
Havaların soğuyacağı günler yaklaşmakta.Serin akşamlarda da bahçenizi kullanmaktan yanaysanız ve yeriniz devarsa bahçenizde büyük ölçekli bir şömine köşesi inşa ettirebilirsiniz.Özellikle yemek yediğiniz alanının yakınına yerleştireceğiniz taş ya datuğla bir şömine etrafında arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilirsiniz. 

Modern patika taşları
Misafirleriniz için çakıl taşlarıyla basit bir patika yapın. Beton dolgu ve çakıl taşları ile bahçenizdeki yürüyüş alanına farklı ve modern bir dokunuş katabilirsiniz.

Boyalı zeminler
Boya her zaman duvara uygulanmak zorunda değil. Veranda ya da balkonunuzda boya ile yapabileceğiniz yaratıcı fikirlere yer verebilirsiniz. Siyah kepenklerle ve beyaz korkuluklarla uyumlu olacak şekilde, ahşap verandanızı siyah-beyaz damalı olarak boyayabilirsiniz.

Tasarımlar:  John Gidding