Bahçe ve balkonda yaratıcı ışık oyunları

Dış mekanları aydınlatmanın pek çok yolu var. Üstelik bu sayede, güneş battığında şık ve eğlenceli ışık oyunlarıyla bahçe ya da balkonunuzu daha da keyifli kılabilirsiniz.

AĞAÇTAN MUM SARKITIN

Bahçe ve balkon aydınlatma

Minik reçel kavanozlarının ağız kısımlarını renkli kurdele ve çiçeklerle süsleyin. Daha sonra ince metal bir teli birkaç kez gövdeye ya da ağız kısmına dolayın. İki kenardan misina ya da ince sicimle ağaç dallarına asın. İçine minik yüzer mumlar koyun ve yakın. Yaratacağı ışık seli efekti mükemmel olacak.

DUVAR ÖNÜNDE GÖLGE OYUNU

Bahçe ve balkon aydınlatma
Ferforje fenerler, Tepe Home.

Akşam olduğunda en karanlık köşeler duvar önleri. İçine mum yerleştirdiğiniz minik kafesleri duvara sabitlediğiniz ince metal çubuk ya da borulara asarak ışık oyunları yapabilirsiniz. Üstelik ışığın duvarda yarattığı gölgeler çiçeklerle birlikte son derece büyüleyici bir efekt yaratacaktır.

PLASTİK, RENKLİ VE IŞIKLI

Rengarenk plastik kovaları suyla doldurun ve içine renkli yüzer mumlar yakın. Balkon ya da bahçede her köşeye birer, ikişer serpiştirin. Görün bakın nasıl güzel duracaklar.

MUMLAR TEPSİYE

Bahçe ve balkon aydınlatma
Hasır tepsi, vazolar, mumlar, Riviera Maison.

Mumlar tepsiye Büyük cam vazolara yerleştirdiğiniz mumları tepsiye dizin ve birkaç çiçek dalı ile süsleyerek servis yapın.

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Balkon aydınlatma fikirleri – Aydınlatma nasıl olmalı?

Doğru aydınlatma için 8 kritik nokta ve oda oda öneriler

Küçük balkonlar için 10 mükemmel dekorasyon fikri