Arzum Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü ile yazın formda olmanın sırrını keşfedin

Son güncelleme:

İnovasyon ve tasarımı bir araya getirerek fark yaratan Arzum’un yemek pişirmeyi keyfe dönüştüren Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü ile yaz sofraları hafif ve bir o kadar lezzetli yemeklerle buluşuyor. Et yemeklerinden balığa, atıştırmalıklardan yağsız kızartmalara kadar tüm lezzetli tarifleri hızlı, kolay ve sağlıklı bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olan Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü, yaz aylarında da formda kalmanın sırrını evlere getiriyor. 

Bu bir reklamdır.

Balık, et yemekleri, sebze, tavuk ve hamur işleri gibi en lezzetli tarifleri daha az yağda kızartmanızı sağlayan Arzum Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü, yaz yemeklerine sağlık ve hafiflik kazandırıyor. Yiyecekleri sıcak hava sirkülasyonu ile daha az yağ kullanarak pişiren fritöz, kızartma çıtırlığında sağlıklı lezzetlerle yaz aylarında formunuzu korumanıza yardımcı oluyor. 

Hazırlanacak tarife göre 80 ºC’den 200º C’ye kadar artırılabilen sıcaklık, 60 dakikaya kadar değiştirilebilen zaman ayarı ile ihtiyacınız olan ısı ve süreyi kolaylıkla seçebilirsiniz. 6 litrelik pişirme haznesi ile kalabalık ailelerin kızartma ihtiyacını tek seferde karşılar. 8 ayrı pişirme modu ile farklı tarifleri pratik bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Yapışmaz pişirme sepeti ve çıkarılabilir haznesi ile bulaşık makinesinde de kolayca yıkanabilir. Bakır ve gümüş renk seçeneklerinin yanı sıra şık tasarımı ile mutfak dekorasyonuna kolayca uyum sağlar.  

Yaz aylarında formunuzu korumanıza yardımcı olacak Arzum Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü’ne arzum.com.tr ve tüm satış kanallarından ulaşabilirsiniz.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında: 

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 55 yıllık sektör birikimiyle ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA’lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019’un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Detaylı bilgi için: https://www.arzum.com.tr/