Ankara’da karma stilde ferah bir dairedeyiz

Evim Dergisi ekibi olarak ev turlarımıza Ankara’da devam ederken, bu haftaki ev sahibimiz Eda Türksever. Eşi, oğlu ve kedileriyle birlikte yaşadıkları Etlik’deki bu daire 120 metre karelik bir alana sahip ve 3+1 şeklinde konumlandırılmış.

Eda Hanım farklı odalarda farklı stilleri kullanırken evin ferahlığını ön plana çıkarmış. Gelin şimdi evin detaylarına hep birlikte bakalım.

Eda Hanım Instagram’dan bize ulaştı. Eda Hanım “33 yaşındayım. Bir oğlum var. Eşim oğlum ve ben bu evde yaşıyoruz. İşletme mezunuyum ancak çalışmıyorum aile şirketimiz var.” diye anlatıyor kendisini.

Salonda duvarlarda yapısal değişiklikler yapılmış. “Renk olarak griyi çok seviyorum. Duvarlarda, döşemelerde kullanıyoruz. Renklerle kolayca uyum sağlıyor.” diyor Eda Hanım.

Duvarlarda doğal taş tercih edilmiş. Konsolda da parlak lake tercih edilmiş. Bu sayede güzel bir fon oluşturulmuş. Çok fazla eşyasını depolayabildiği için ev sahibi konsolunu seviyor. Salon modern bir stilde tercih edilmiş. Farklı stillerde aksesuarlar da kullanılmış.

Ev turu: Ataşehir’de 140 m2 3+1 şık bir evdeyiz