Açık hava odaları

En renklisinden, en beyazından, en doğalından hikayelerimize balkonda ve bahçede devam ediyoruz.

Yemek odasını asma altına taşıdık!
Dekorasyonda iç ve dış kavramlarını bir kenara bıraktığımızdan bu yana, açık havadaki yaşam alanlarını kurgularken evin odalarını dışarıya taşıma düşüncesiyle hareket ediyoruz. Tıpkı asma altına kurulan romantik bir yemek masası gibi… Blanc Mariclo.


Yaratıcılık ve ötesi
Doğayla bir olmanın türlü türlü yollarını keşfederken; floral desenler, taze çiçekler, patine ve eskitme yüzeyler, hasır sepetler ve yaratıcı detaylarla bezenmiş köşemize odaklanıyoruz. Size de tavsiye ederiz. Flora Press.

Kır düğünü gibi!
İçinizi neşe ve mutlulukla dolduran renklerin hakim olduğu dekorasyon stilinizi dışarıya taşırken bank, çiçeklik, tabure gibi tüm yüzeyleri gönlünüzce renklendirebilirsiniz.

Sarkıtın!
Açık havada bir avlunun duvarından, pencerenin dış kısmından ya da cibinliğin tepesinden çiçek, fener ya da dekoratif süsler sarkıtabilirsiniz. Sonucu beğeneceksiniz.

Masalsı konfor
Bahçenizde size kucak açıp masalsı bir sığınak için ihtiyacınız olan alt yapııyı sağlayacak kadar büyük bir ağacınız varsa çok şanslısınız demektir. Bahçede çadır kurma konseptinden ilham alarak bir dinlenme alanı kurgulayabilirsiniz. Birkaç adet renkli, cam fener, açık tonlarda ketenkumaşlar, bolca yastık ve bir adet kilim ihtiyacınız olan masalsı konforu yaratmak için yeterli. Affari of Sweden.


HAZIRLAYAN SEVDA BARANDIR