derli toplu odalar

6 adımda derli toplu odalar

Son güncelleme:

Derli toplu bir oda için basit, ama etkileri büyük fikirler! Düzenli bir oda ve dolap için nelere dikkat etmek gerekir? Adım adım pratik çözümleri ve dikkat etmeniz gereken noktaları anlatıyoruz.

Alanları en iyi şekilde değerlendiren akıllı depolama fikirleriyle evin her odası daha düzenli ve haliyle daha şık!

1- RAYLAR

Yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi, bu ince borular aslında sandığınızdan çok daha fazlasını yapabilir. Örneğin derinliği çok az olan bir duvar yüzeyinde ufak çaplı bir giysi odası kurgulayabilmenizi sağlar.

2- ÇOK GÖZLÜ MOBİLYALAR

Cabinet.

Pek çok fonksiyona aynı anda hitap edebilecek işlevsel mobilyalar tercih etmeye çalışın. Çalışma ve hobi masalarında bu özellik sayesinde pek çok şeyi düzenli ve kullanışlı bir biçimde saklama imkanı bulabilirsiniz.

3- ANTRE VE HOLLERDE DÜZEN İÇİN ALÇAK ASKILAR

Yüksek askılar görüntüyü bloke eder. Ancak çanta gibi eşyaları asmak için seçeceğiniz alçak askılarla kesintisiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz askıların üzerine ayna asarak dar bir alanda ferah bir görünüm yaratabilirsiniz. Üstelik askılarınızdan feragat etmeden…

4- ŞEFFAF KUTULARLA DÜZEN

Depoladığınız ürünleri kolaylıkla bulmak isterseniz tam ya da yarı şeffaf kutuları tercih edebilirsiniz. Özellikle dolap içlerinde şeffaf kutular tercih etmeye özen gösterin.

5- BANYODA BOY DOLAPLARI İLE DÜZEN

Crate&Barrel.

Banyoda boy dolapları ideal seçeneklerden. Daha derli toplu ve düzenli olması için banyonun renkleri ile uyumlu aksesuar ve düzenleyicileri de kullanabilirsiniz.

6- DAR VE BİÇİMSİZ KÖŞELERE KUTU

Affari.nu

Alanının yetersiz olduğu durumlarda küçük kutuları komodin ya da raf gibi kullanabilirsiniz.

Feng Shui’ye göre evde düzen nasıl olmalı?

6 adımda düzenli bir dolap

Evi daha doğru ve düzenli kullanma rehberi

Evde düzen nasıl olmalı? 7 adımda organize edin