6 adımda derli toplu odalar

derli toplu odalar
Ikea.

Derli toplu bir oda için basit, ama etkileri büyük fikirler! Düzenli bir oda ve dolap için nelere dikkat etmek gerekir? Adım adım pratik çözümleri ve dikkat etmeniz gereken noktaları anlatıyoruz.

Alanları en iyi şekilde değerlendiren akıllı depolama fikirleriyle evin her odası daha düzenli ve haliyle daha şık!

1- RAYLAR *

1. Raylar Yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi, bu ince borular aslında sandığınızdan çok daha fazlasını yapabilir. Örneğin derinliği çok az olan bir duvar yüzeyinde ufak çaplı bir giysi odası kurgulayabilmenizi sağlar.

2- ÇOK GÖZLÜ MOBİLYALAR *

2. Çok gözlü mobilyalar Pek çok fonksiyona aynı anda hitap edebilecek işlevsel mobilyalar tercih etmeye çalışın. Çalışma ve hobi masalarında bu özellik sayesinde pek çok şeyi düzenli ve kullanışlı bir biçimde saklama imkanı bulabilirsiniz.

Cabinet.

3- ANTRE VE HOLLERDE DÜZEN İÇİN ALÇAK ASKILAR *

3. Antre ve hollerde Yüksek askılar görüntüyü bloke eder. Ancak çanta gibi eşyaları asmak için seçeceğiniz alçak askılarla kesintisiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz askıların üzerine ayna asarak dar bir alanda ferah bir görünüm yaratabilirsiniz. Üstelik askılarınızdan feragat etmeden…

4- ŞEFFAF KUTULARLA DÜZEN *

4. Şeffaf düzen Depoladığınız ürünleri kolaylıkla bulmak isterseniz tam ya da yarı şeffaf kutuları tercih edebilirsiniz. Özellikle dolap içlerinde şeffaf kutular tercih etmeye özen gösterin.

5- BANYODA BOY DOLAPLARI İLE DÜZEN *

5. Açık raflar Banyoda boy dolapları ideal seçeneklerden. Daha derli toplu ve düzenli olması için banyonun renkleri ile uyumlu aksesuar ve düzenleyicileri de kullanabilirsiniz.

Crate&Barrel.

6- DAR VE BİÇİMSİZ KÖŞELERE KUTU *

6. Biçimsiz dar köşelere Alanının yetersiz olduğu durumlarda küçük kutuları komodin ya da raf gibi kullanabilirsiniz.

Affari.nu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk-odasında-düzen-ve-güvenlik

Çocuk odasında düzen ve güvenlik nasıl olmalı?

egzotik-ev

Kentte bir egzotik – Amazon stili ev dekorasyonu