6 adımda derli toplu odalar

0

Basit, ama etkileri büyük fikirler!

Alanları en iyi şekilde değerlendiren akıllı depolama fikirleriyle evin her odası daha düzenli ve haliyle daha şık!

1. Raylar Bu ince borular aslında sandığınızdan çok daha fazlasını yapabilir. Örneğin derinliği çok az olan bir duvar yüzeyinde ufak çaplı bir giysi odası kurgulayabilmenizi sağlar. Ikea.

2. Çok gözlü mobilyalar Pek çok fonksiyona aynı anda hitap edebilecek işlevsel mobilyalar tercih etmeye çalışın. Çalışma ve hobi masalarında bu özellik sayesinde pek çok şeyi düzenli ve kullanışlı bir biçimde saklama imkanı bulabilirsiniz.

3. Antre ve hollerde Yüksek askılar görüntüyü bloke eder. Ancak çanta gibi eşyaları asmak için seçeceğiniz alçak askılarla kesintisiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz askıların üzerine ayna asarak dar bir alanda ferah bir görünüm yaratabilirsiniz. Üstelik askılarınızdan feragat etmeden…

Cabinet.
Crate&Barrel.
Affari.nu

4. Şeffaf düzen Depoladığınız ürünleri kolaylıkla bulmak isterseniz tam ya da yarı şeffaf kutuları tercih edebilirsiniz. Özellikle dolap içlerinde şeffaf kutular tercih etmeye özen gösterin.

5. Açık raflar Banyoda boy dolapları ideal seçeneklerden. Daha düzenli olması için banyonun renkleri ile uyumlu aksesuar ve düzenleyicileri de kullanabilirsiniz.

6. Biçimsiz dar köşelere Alanının yetersiz olduğu durumlarda küçük kutuları komodin ya da raf gibi kullanabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.