keyif köşeleri
keyif köşeleri

4 farklı keyif köşesi örneği ile kendi köşenizi hazırlayın

Şilte, sedir, yatak, yorgan ve paletler ile kendinize; keyifle uzanıp kitap okuyabileceğiniz, çayınızı içerken sohbet edebileceğiniz bir köşe düzenleyebilirsiniz.

KEYİF KÖŞENİZİ BOLCA MİNDER, YORGAN VE YASTIKLA HAZIRLAYIN

Kendinize rahat bir oturma bölümü yapmanın yolu belki de bolca minder, ince yorganlar ve yastıklardan geçiyor. En alta renkli minderleri koyun. Üzerine farklı kalınlıklarda yorganlara renkli nevresimler geçirip katlayarak yerleştirin. Köşenizi farklı ebat ve desenlerde kılıflar geçirilmiş bolca yastıkla tamamlayın. Üzerine bir polar atın ve köşeniz hazır.

ŞİLTELERLE KEYİF KÖŞESİ HAZIRLAMA

2Tek kişilik şiltelerin üzerine farklı renklerde kılıflar dikin ve takın. Üç şilteyi üst üste yerleştirin. Bu renklerle uyumlu desenli yastıkları şiltelerin üstünde kullanın. Yastıklarla aynı desenlerdeki puflarla köşenizi tamamlayabilirsiniz.

AHŞAP LATA İLE ŞIK BİR KÖŞE HAZIRLANABİLİR

Tek kişilik ahşap latanızı da şık bir köşeye dönüştürebilirsiniz. Latanın üzerine yine istediğiniz renkte kılıf diktiğiniz tek kişilik şiltenizi yerleştirin. Bunun üzerinde yine tek kişilik bir yorgan kullanarak oturma bölümünün yumuşak olmasını sağlayın. Üzerinde bolca yastık atın. Battaniye, uyumlu renklerde bir puf ve halı da tamamlayıcılarınız olsun.

AHŞAP PALETLER İLE KEYİFLİ BİR OKUMA KÖŞESİ

Keyifli bir okuma köşesi için ahşap paletler de aradığınız yardımcı olabilir. Burada ahşap paletlerin üzerinde 2 adet kalın yorgan kullanın. Üzerlerine aynı renkte düz nevresim kılıfı geçirebilirsiniz. Yine aynı renkte kılıf geçirilmiş 2 büyük yastığı da duvara yaslayın. Onları küçük yastıklarla destekleyin.

Köşenizde ahşap paletleri oturma alanının dışında sehpa olarak da kullanabilirsiniz.

Okuma köşesi dekorasyonu: 20 örnek model ve 15 adımda okuma köşesi hazırlığı

Renklerle dans eden köşeler

https://www.evimdergisi.com.tr/renklerle-dans-eden-koseler/