2023’ün en çok tercih edilen dresuar modelleri

Hem oturma odasına hem de yatak odasına şık bi dokunuş kazandıran ürünlerden biri de dresuardır.

Aynı işlevi farklı tasarım ve şık detaylar ile yerine getiren dresuar modelleri ise ev dekorasyonunda görmek istediğiniz görünümü destekler. Peki 2023’ün favorisi olan en şık ve işlevsel dresuar modelleri hangileri?

Dresuar Ne İşe Yarar?
Geride bıraktığımız yılın şık dresuarlarına geçmeden önce bu mobilyanın ne işe yaradığına bir bakalım. Dresuar, ek depolama sağlayan genellikle de bulunduğu yere dekoratif şıklık kazandıran bir mobilyadır. Dresuarı salon yemek odası bölümü ve yatak odasında kullanmak mümkündür. Ev dekorasyonunu güçlendiren dresuarlar, tablo ve biblo gibi tamamlayıcı ürünlerin de öne çıkmasını sağlar. Geçen yılın popüler hâle gelen dresuar modelleri de şık ve fonksiyonel tasarımları ile ortamın ambiyansını güçlendiren etkiler sundu. İşte 2023’ün en popüler dresuar modelleri ve özellikleri!

Makyaj Masalı Dresuar
Makyaj masası işlevini de yerine getiren bu dresuar modeli, çekmeceli özelliği barındırarak kişisel bakım ürünlerinizi depolar. Ayrıca şık tasarım şıklığına da sahip olarak krem, beyaz ve ekru renkli yatak odası dekorasyonuna kolayca uyum sağlar. Geniş yüzey özelliği de bu dresuar modelinin üzerine pek çok ürün ve eşya koyabilmenize imkân sağlar. Makyaj masalı bazı dresuar modellerinde masaya eşlik eden puf ürününü de bulabilirsiniz.

Metal Ayaklı Dresuar
Metal dresuar modelleri de şık ve zarif görünümleri ile 2023’ün tercih edilen dresuarlarından oldu. Bilhassa gold metal ayaklı dresuarlar, koyu renkte dizayn edilmiş oturma odasına şıklık kazandırır. Ayrıca metal ayaklı dresuar modelleri, masif ahşap ile birleşen tasarımıyla da dekorasyonuna doğal bir görünüm eklemeye yardımcı olur. Yemek odası başta olmak üzere metal ayaklı dresuarları, koltuk takımının yanına da hizalamayı tercih edebilirsiniz.

Aynalı Dresuar
Önümüzdeki yılların da favorisi olmayı sürdürecek gibi görülen aynalı dresuar, ayna ihtiyacını da karşılayan özelliğiyle öne çıkar. Aynalı dresuar modelleri, farklı dekorasyon fikirlerine uyum sağlayacak çeşitliktedir. Ayrıca hem yatak odası ile birlikte yemek ve oturma odası bölümüne de şık bir görünüm kazandırır. Aynalı dresuar ile yemek odası bölümündeki eşyaları depolarken alanı öne çıkaracak bir dokunuş da ekleyebilirsiniz.

Siyah Renkli Dresuar
Renk açısından geçen yılın favori dresuarlarından biri de siyah renkli modern dresuarlar oldu. Bu dresuar modelleri hem ihtişamlı hem de modern bir dekorasyon görünümünü rahatlıkla ortama taşıyabilirsiniz. Siyah renkli dresuarı, bilhassa salondaki saksı veya koltuk takımının yanına yerleştirebilirsiniz. Yine gri, siyah, ekru gibi nötr veya koyu renkli dekorasyona sahip oturma alanına da göz alıcı bir şıklık için dresuarı kullanabilirsiniz.

Pirinç Ayaklı Dresuar
Tasarımdaki şıklığı ile öne çıkan pirinç ayaklı dresuar çeşitleri ise salona ihtişamlı bir görünüm kazandırmak isteyenlere yöneliktir. Sarı pirinç boyasının kullanıldığı bu dresuar modelleri, oturma odasında göz alıcı bir dekorasyon yaratmaya yardımcı olur. Çekmeceli depolama özelliğini de barındıran pirinç ayaklı dresuarların zamansız bir dekorasyon ürünü olduğunu rahatlıkla söyleyebilirsiniz. Salon dışında çekmece özellikli pirinç dresuarları, yemek odası bölümünün vitrin köşesine de yerleştirebilirsiniz.

Bu bir reklamdır.