kır-evi

Ev turu: 120 bin dolarlık ferah ve aydınlık kır evi stili

Kaliforniya, Newport Beach’te, sörf noktası olarak bilinen The Wedge’da bulunan, sonsuz güneş ışığı ve göz alabildiğince parmak arası terliklerin bulunduğu bir evi yenilemek istediğinizde, stil olarak genellikle “Kaliforniya stilini” seçen bir iç mimar tutarsınız.

Todd ve Gina Miller’ın anlaştığı Prairie Home Stying’ten Shannon Wilkins ise, altı yatak odası ve dört banyo içeren 371 metrekarelik alanı dönüştürmek için İspanyol kır evi stilini seçti ve 120.000 dolara mal oldu.

Wilkins, MyDomaine’e yaptığı açıklamada “Onlara yenilenmiş bir görünüm vermek istedim, ancak trendlerin hızla değişmesini de göz önünde bulundurarak” dedi. 

Ekip, Miller’ın hayal ettiği evi oluşturmak için mutfağı, salonu ve banyoları nötr renklerle (birkaç yeşil vurgulu parça dışında) ve neredeyse tamamen yeni mobilyalar ve dekorla yeniledi. Yeniden tasarlama işlemlerinden sonra kalan tek orijinal eşya, sahiplerine miras kalan deri sandalyelerdi. Wilkins, “Diğer her şeyi değiştirdim” diyor.

Bu Avrupa esintili sahil evinin içine bir göz atmak için kaydırmaya devam edin.

RYAN GARVIN; DESIGN: PRAIRIE HOME STYLING; PROP STYLING: WALKER WRIGHT

ŞIK BİR KÖŞE

Büyük, kır evlerinden ilham alan mutfağın hemen yanında, detaylı bir şekilde dekore edilmiş bir koridor bulunuyor. Burada küçük bir galeri duvarı, eski bir halı, krem ​​renkli yastıklar ve bir örtü ile dekore edilmiş kadife yeşili bir divan bulunuyor. Evdeki her alandan en iyi şekilde yararlanmak harika bir yol. Aslında Gina, şezlongun tüm evde en sevdiği eşyalardan biri olduğunu belirtiyor.

“Çocuklarım her zaman onun üzerinde oturuyor” diyor. Bununla birlikte, ev sahibi hala divanın üzerinde asılı kalacak daha fazla sanat arayışı içindedir.

RYAN GARVIN; DESIGN: PRAIRIE HOME STYLING; PROP STYLING: WALKER WRIGHT

Çarpıcı yeşil şezlongun karşısı, geniş kat planının görüldüğü bir aile odasına açılıyor. Bu alan Wilkins’e göre deri sandalyelere stil vermek için mükemmel bir yerdi.

RYAN GARVIN; DESIGN: PRAIRIE HOME STYLING; PROP STYLING: WALKER WRIGHT

GENİŞ BİR AİLE ODASI

Çarpıcı yeşil şezlongun karşısında, geniş kat planı bir aile odasına açılıyor. Wilkins’in başladığı sağlam, açıklama yapan deri sandalyelere stil vermek için mükemmel bir yerdi. Aksi takdirde açık olan alanı çerçevelemek için çalışırlar, geniş bir alan halısının hemen kenarında otururlar. Pelüş battaniyelerle doldurulduğunda, alanı hemen ısıtırlar.

RYAN GARVIN; DESIGN: PRAIRIE HOME STYLING; PROP STYLING: WALKER WRIGHT

Wilkins, “Aile odası oldukça küçüktü, bu yüzden alanı açmak için la cantina tarzı kapılar ekledik ve tüm ailenin oturması için süper rahat bir kanepe ekledik” diye açıklıyor. Oda sadece daha büyük hissettirmekle kalmıyor, aynı zamanda parlak, beyaz duvarlar, canlı bitkiler, desenli kırlentler ve kıyıdan ilham alan sanat sayesinde Miller’in İspanyol kır tarzı ev vizyonunu da sunuyor. Gina, “‘Biz bohem tarzı sıradan insanlarız’ diyor.