Yıldız çiçeği mevsimi

0

Dahlia yani yıldız çiçeği, güneşin bulutlar ardına saklandığı şu günlerde sıcak renkleriyle dekorasyona ilham veriyor, mekanları süslüyor.

Gerçek çiçeklerle yapayları birlikte kullanarak hazırlanan büyük ve hacimli bir aranjman salon köşesi ya da antrede şık bir odak noktası yaratır.

Westhampton koltuk, Delcatu. Rio sehpa, Fifties şifoniyer, degrade mumluklar, Mudo Concept. Yastık kılıfları, H&M Home. Bordo şekerlik, Zara Home. Bordo cam vazo, kırmızı şekerlik, Yapay yıldız çiçekleri, Tepe Home. Patchwork halı, Koçtaş.

Küçük çanaklı ve taç yapraklı canlı yıldız çiçekleriyle zarif bir masa süsü hazırlayın ve araya birkaç dal sarı aynı sefa, horoz ibiği çiçeği ve yeşil yapraklar ekleyerek hacim kazandırın.

Fifties çalışma masası, Fifties kitaplık, Boulangerie sandalye, Ara L’Ecre rustik sandalye, Roso thonet sandalye, kitap kutular, çiçekli kaseler, uzun kadehler, Mudo Concept. Desenli porselen fincanlar, tabaklar, Tepe Home. Gri puanlı kase, pembe kase, peçete, yeşil peçete, Zara Home. Kafes mumluk, H&M Home. Damacana, ferforje mumluk, güllü çerçeve, altın çerçeve, Paşabahçe. Ahşap fıçı, ayaklı servis, Euroflora. Metal kafes cam mumluklar, Mikasa Moor. Canlı çiçek tasarımı, Buse Hekimci/Florart İstanbul.

Kağıttan yıldız çiçeklerinin farklı tiplerini bir arada bağlayarak genişçe bir buket hazırlayın ve bunu tek başına yüksekçe bir sehpaya yerleştirerek vurguyu buna yönlendirin.

Westhampton kanepe, Delcatu. Rio sehpa, galvaniz tepsi, Mudo Concept. Eskitem saksı, H&M Home. Coral Jute halı, triko örtü, mor vazo, bordo şekerlik, Zara Home. Harte lamba, Sanella kılıf, Ikea.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR PTS/ AHMET GÜL YAPIM ASİSTANI KÜBRA DOĞAN

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.