Yazın da çalışıyoruz

Evdeki çalışma alanınıza mevsimin ferah atmosferini ekleyip yaz ruhu katarak çalışmaya devam edin. İşte size farklı konseptlerde ama hepsinin ortak noktası beyaz fon olan dört çalışma köşesi önerisi.

Eviniz aynı zamanda ofisinizse
Evinizin bir odasını gerçek anlamda ofis olarak kullanıyorsanız o halde tam teşekkülü bir çalışma alanı yaratmanızı öneririz. L çalışma alanı, tekerlekli keson gibi bileşenler bu odanın olmazsa olmazları.

Masa, askı, tepsili sehpa, Adore Mobilya. Yeşil ofis koltuğu, ses panelleri, aydınlatma, el şeklindeki kitap tutucu, mavi çöp tenekesi, Addo Furniture. Diz minderi, ahşap heykel, kalemlik, kalemlik olarak kullanılan kupa, kalemler, bant, i-pad tutucu, Ikea. Halı, “Story” yazılı kutular, yeşil sepetler, Koçtaş. Yapay sukulent aranjmanı, telefon, Mudo Concept. Pirinç cam kapaklı kutu, Karaca Home. Ayakkabı, Zara Home. Defterler, Keskin Color. Pipetli şişe, Porland.

Oturma odanızın bir bölümünde
Ana yaşam alanının bir bölümünü çalışma alanı gibi kurgulayarak da son derece verimli bir çalışma alanı  yaratabilirsiniz. Raf sistemleri ile ihtiyacınız olan depolama alanını en ergonomik şekilde kazanabilirsiniz.

Masa, Tepe Home. Lambader, raf sistemi, ofis sandalyesi, Addo  Furniture. Saat, mantar kapaklı masa düzenleyici, kalemler, metal pembe kalemlik, turuncu depolama kutuları, çizgili degrade kutular, boyalar, metalik ve altın paket ipi, pembe defter, çiçekli ajanda, ataş, mavi kaseler, tül perde, Ikea. Kirli beyaz çöp kovası, gri ve mavi sepetler, halı, metal kutular, ev şeklindeki ahşap kutular, filli bez kutu, kalpli kutular, ahşap kutular, Koçtaş. Radyo, ipad kılıfı, lap top çantası, arabalar, Mudo Concept. Mavi ve pembe fenerler, Porland. Terlik, Zara Home.

Hobi odası olarak kullanıyorsanız
Hobi odası her zaman pek çok malzemeye ev sahipliği yapar. Alandan kazanmak için dikey manken ve askılar kullanabilirsiniz. Büyükçe masa yerine az yer kaplayan ince uzun dresuar hatta oturmak için de puf tercih edebilirsiniz. Böylelikle kullanmadığınız zamanlarda kolaylıkla dresuarın altına itebilirsiniz.

Dresuar, puf, manken, Tepe Home. Dikiş makinesi, Singer. Halı, pembe çöp kovası, çiçekli çizmeler, pembe sepet, Koçtaş. Saat, telefon, askı, pembe ve mavi kurulama bezi, Mudo Concept. Aranjman, dantel masa örtüsü, Karaca Home. Kumaşlar. pano, perde, minder, Ikea. Çiçekli defter, Keskin Color.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR AHMET GÜL/PTS YAPIM ASİSTANI BİLGE CANDAN YILMAZ