Yatak odasının romantik halleri

Romantik çiçeklerin arasında hissetmek, parfüm kokularıyla büyülenmek ya da bulutların üzerinde olmak… Evin en özel yerinde kendinizi şımartmaya hazırlanın.

Sabahlık ve gecelik en özel giysilerden. Onu dekoratif askılarla duvara asarak hep eliniz altında olmasını sağlayabilirsiniz.
Makyaj masası, taşlı aplik, Ikea. Pembe puf, Mudo Concept. Pembe kalp yastık, desenli kutular, Zara Home. Çiçekli halı, pembe takılık, rafya yastıklar, kokulu askı, koton pijamalar, English Home. Sepet, Linens. Porselen kutular, Poudree. Saten sabahlık ve gecelik, Mark&Spencer. Buse Hekimci tasarımı yaka çiçeği, www.florartistanbul.com

Dolap kenarlarından sarkıtacağınız, raf aralarına yerleştireceğiniz küçük keselere ve torbalara sıkacağınız birkaç damla parfümle nevresim takımları, örtü ve havlularınız size özel koksun.
Açık raf ünitesi, bambu koltuk, Mudo Concept. Pembe yastık, nakışlı yastık, YKM. Çiçek işlemeli yastık, Laura Ashley. Kapitone çiçekli yatak örtüsü, nevresim takımı, çarşaf ve yastık kılıfları, English Home. Degrade moher battaniye, kırmızı yastık, şapka, Zara Home. Ferforje çerçeve, Tepe Home.

Açık raf ünitesinde raflara tekstilleri yerleştirirken aralara küçük dekoratif objeler serpiştirerek kişiselleştirin.
Eskitme gardırob, Tepe Home. Pembe sandalye, Mudo Concept. Hasır sepetler, mavi el hevlusu, Linens, Mavi yastık, pembe havlular, YKM, kalp yastık, Zara Home. Triko örtü, sarı kalp yastık, sarı kelebekler, pembe peştemal, nakışlı el havluları, English Home. Çantalar, Accessorize. Tüm giysi ve ayakkabılar, Marks&Spencer.

Standart bir açık raf ünitesini yatak odanızın odak noktası yapmaya var mısınız? Bir kenarına yerleştireceğiniz aynayla şık bir makyaj masası, dekoratif kutularla ayakkabılık ve üstüne yerleştirdiğiniz kişisel aksesuarlarla depolama ünitesine dönüşüveriyor.
Açık raf, kutular, beyaz çerçeveler, Ikea. Pembe çerçeve, Laura Ashley. Beyaz çerçeveler, pembe vazo, Paşabahçe. Cam mumluk, halı, saat, kelebek sulak, askıda süsler, English Home. Ayna, sarı çiçek, Tepe Home. Ayakkabı ve kemerler, Marks&Spencer. Çanta, Accessorize.

Büyükçe bir resim çerçevesinin içine ayna kestirin ve çerçeveye içten küçük kancalar takın. İşte hem takı askılığınız hem de makyaj köşeniz hazır bile.
Aynalı ve takı askılıklı lake çerçeve, Laura Ashley. Demlik formlu seramik askı, English Home. Takılar, Accessorize ve Marks&Spencer.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR PTS/AHMET GÜL YAPIM ASİSTANI BÜŞRA SARI