Yatak odanız için en doğrusu hangisi?

Konforlu, estetik ve özel olması gereken yatak odanız için en doğru kombini bulmak, mobilyalar ile tekstillerin aynı dili konuşmasına bağlı.

HUZURLU FRANSIZ
Zarif kıvrımlı mobilyalar, bolca beyaz ya da eskitme dokular ve pastel tonlar. İşte Fransız stilinde romantik bir yatak odasının ana hatları. Daha cesur seçimler için mavinin koyu tonlarında nevresim takımı, yastık ve örtüler tercih edin.

ROMANTİK BOHEM
Bohem stilin rengarenk dünyasına ekleyeceğiniz kelebek ve gül detayları, stili romantik bir havaya büründürüyor. Bolca kıvrımlı ferforje mobilyalar, pastel renkli çiçekli dokumalar ise bu etkiyi pekiştiren birkaç seçenekten biri.
Design Id Bonjur duvar kağıdı serisi, HannaHome.

RUSTİK KONFOR
Rustik stilin açık tonlamalı ahşap patine ve eskitme yüzeyleri romantik bir his uyandırır. Stile en yakışan renkse yatak odasının da değişmezlerinden tatlı pembe ve gülkurusu. Çiçekli tekstiller, zarif oymalı aynalar ve saten, ipek gibi sofistike kumaşlar en doğru kombinler.
Valeron.


DÜZENLİ İSKANDİNAV

Düz formlu bir yatak, başucu aydınlatması gibi kullanılan masa lambaları, sehpadan komodinler, duvardan yatak başı… Kuzeyin dingin ruhu yaratıcılık için mükemmel bir atmosfer yaratıyor.
Harmony serisi duvar boyası, Marshall.