Yatak odama fikir!

Kimi zaman hayal gücünü dahi zorlayan fikirler hayata geçirilir. Kullanıcısını alıp başka dünyalara götürürken mekana da görsel bir zenginlik ve farklılık katan bu fikirlerden bazıları bu yatak odalarında gerçeğe dönüşmüş.

Cesur renkler
Renk kullanımından korkmayın! Fuşyayı griyle, turkuazı beyazla ve turuncuyu sarıyla kombinleyerek kendi harikalar diyarınızı renklendirin.

Accessories Home.

Yatağın yanı başında…
Artık biliyoruz. Yatağın yanı başında ille de klasik bir komodin olması gerekmiyor. Üst üste konulan farklı ebatlardaki vintage, deri bavullar bu anlamda depolama amaçlı da kullanılabilen iyi bir komodin çözümü olabilir,

Lexington.

İPUCU
Odanızın zeminini çizgili bir halı seçeneği ile hareketlendirebilirsiniz, fakat renk tonlarının odanın geneli ile uyumlu olmasına dikkat edin.

Çini deseni her yerde
Mavinin laciverte en yakın tonunun beyaza eşlik ettiği odada yatak başını komple kaplayan çini desenli duvar kağıdı, hem bir odak noktası yaratıyor hem de mekanı görsel anlamda daha zengin kılıyor. Benzer ton ve desenlerdeki yatak örtüleri ve ikinci malzeme olarak yer verilen hasırla sarılmış tavan aydınlatması ise bu şıklığı tamamlıyor.

Takım ruhu
Yazın tüm enerjisini ve canlılığını yatak odasına taşımanın bir yolu da, nevresim takımının desenlerinden yola çıkarak yatak başı duvarına yapılabilecek bir pano. Kağıt ya da kumaşı yapıştırmadan önce duvara, beyaz mat boya ile silik bir kontür şeklinde çerçeveyi çizmek gerekiyor.

Bluebellgray.

HAZIRLAYAN SEVDA BARANDIR SUNGURTEKİN