Uykunun da bir stili var!

Rahat uykunun bir parçası nevresim takımları, favori desenlerle buluşunca yatak odasının havasını bir çırpıda değiştiriyor. İşinizi kolaylaştırmak adına stillere ayırdık…

FLORAL
Çiçek desenleri ile yatak odanıza biraz tazelik ve biraz da masalsı bir hava katın!
Kumaş, Premier Home.

SOFİSTİKE BEYAZ
Beyazın yalın ama bir o kadar zarafet yüklü etkisini yatak odanıza taşıyabilirsiniz. Beyazı ton olarak tamamlayan floral motiflerle hem sofistike hem de romantik bir görünüm elde edebilirsiniz.
Nevresim takımı, Ecocotton.

ROMANTİK
Pudra tonların hakimiyetindeki romantik stil, yatak odasında dingin ve bir o kadar şık bir atmosfer yaratıyor. Pastel tonlar, çiçek motifleriyle karakterize olan romantik stil dinginve bir o kadar da şık atmosferiyle yatak  odasına en çok yakışanstillerden. Romantik stildeki nevresim takımlarını, şık yatak başları,ferforje yatak odası  mobilyaları ya da patineli vintage mobilyalarlakombinleyebilirsiniz.
Magic of Rose nevresim takımı, Linens.

ÇİZGİLİ
Maskülen ve modern bir görünüm için çizgili desenleri tercih edebilirsiniz. Hareketli bir atmosfer için yatak odasında çizgi desenli nevresimtakımlarına yer verebilirsiniz. Ekose, zikzak ya da geometrik şekillerledüz çizgili nevresim takımlarını bir arada kullanabilirsiniz.
Kennedy turkuaz renkli nevresim takımı, Özdilek.

RENKLİ
Neon renk modasına ayak uyduran nevresimler yatak odasında cıvıl cıvıl bir atmosfer yaratıyor.
Fuşya!
Baskın ve canlı renk fuşya ile yatağınızı odak noktası kılabilirsiniz. İnflame nevresim takımı, Yataş.

ETNİK
Son zamanların kültürel etkileşimlerinden yola çıkan etnik desenler yatak odanızda sofistike bir görünüm yaratıyor.
Osmanlı geleneği
Çini desenleri kumaşlara taşındı ve çok da güzel durdu.
Sahsultan saten nevresim takimi, Cottonbox.

KLASİK
Damask desenler, koyu renkler ve altın-gümüş ışıltılar…  Klasik cazibeden vazgeçemeyenlerden misiniz? Klasik stildeki nevresim takımlarının öne çıkan özellikleri genelde koyu tonlarda ve damask desenleri barındırıyor olmaları. Altın, gümüş detaylar da bu tarz nevresim takımlarının olmazsa olmazlarından.
Nevresim takımı, www.oevbuev.com.