Uyku ürünlerinde sezon yenilikleri

Dinlendirici ve sağlıklı bir uykunun yolu onlardan geçiyor. Şilte, yastık ve yorganlar tatlı ve mutlu rüyalar görmeniz için gereken baş aktörlerler. Bakalım firmaların 2013 yeniliklerin neler.

İstikbal
Quantech Sleep kumaş teknolojisini kullanarak geliştirdiği Energy serisi ile 3 farklı yatağı görücüye çıkarıyor.

İdeal form yatak, İstikbal.

Ultraenergy yatak, İstikbal.

Altın Yatak
2013 yılında ithal yatak koleksiyonundaki yenilikler, yatak ve baza tasarımlarında farklılık yaratacak. Başlık modelleri ile de tam bir uyum yakalanacak.

Goldengoose kaz tüyü
yastık ve yorgan,
Altın Yatak.

La-Z-Boy yataklı kanepe,
Altın Yatak
.

~İşbir Yatak
Firmanın yeni ürünleri arasında Vitamin ACE’li, sertliği ayarlanabilir “ViscoAir” Akıllı Yatakları ve 4 mevsim kullanım imkanı sunan “Yatak Kliması”ı yer alıyor.

Lavender yatak, İşbir Yatak.

Silk yorgan, İşbir Yatak.

Yataş
Viloft yatak, vücudun ağırlık noktalarına özel geliştirilmiş Visco ve sünger katmanlarından oluşuyor, vücudu tam olarak destekleyerek ve doğru hava dolaşımını sağlayarak terlemeyi önlüyor.

Miniko bebek yatağı, Yataş.

Climarelle yastık, Yataş.

Atletic yatak, Yataş.

~Maya Tekstil
Yeni bir ürün olan Piume uyku pedleri, yatağınızın üzerine kaymaz bantlarla yerleştiriliyor ve daha konforlu bir uyku vadediyor.

Penelope Platin yastık,
Maya Tekstil.

Penelope Platin yorgan, 
Maya Tekstil.


YATSAN
Güzel bir gün geceden başlar! 
“Yapılan araştırmalarda kişilerin yaşadığı, bel ve boyun rahatsızlıklarında gözle görülür bir artış olduğu saptanmıştır. İnsanların sağlık durumlarına önceliklerinde ilk sırayı veren Yatsan bu nedenle özel yay sistemleri geliştirdi ve ürün koleksiyonuna yenilerini ekledi. Rouge serisi doğal yatakların üretiminde Pocket olarak isimlendirilen çok özel yay sistemleri, ipek-pamuk içerikli kumaşlar, dolgu malzemesi olarak ipek, pamuk, deve yünü, latex gibi doğal materyaller kullanıldı. Ayrıca, boyun destekli, serinletici hazneli, baş ağrısı-strese karşı özel yastıklar ürettik. Mira-Coil yay sistemi ile ürettiğimiz yataklar kişinin vücuduna her noktadan eşit şekilde baskı uyguladığından ağrısız-keyifli uyku sağlar. Ayrıca tercihimizi özellikle anti-bakteriyel malzemelerden yana yaptık.” R. Ercan Özcan / Yatsan

Windsor Juliette
yatak, Yatsan.

Puretouch yorgan, Yatsan.