Teknolojinin retro hali

Çevirmeli telefonların, 35 mm filmlerin ve plakların olduğu eski güzel günleri özlediniz mi? O zaman, bu en yeni ürünleri ve uygulamaları çok seveceksiniz!

Geçmişten gelen patlama
Philips Original Radio Mini

Bu radyonun orijinalinin doğduğu yıllar Mambo Italiano henüz listelere yeni yeni girmeye başlamıştı. 1955’de  minimal tasarımı ve güçlü sesi ile gerçekten adından söz ettiriyordu. Ek olarak artık DAB+ radyo ve Bluetooth  desteği de sunuyor.


Santral, bana bir Ankara bağlar mısın?
Multitek Retro Masaüstü Telefon

Çevirmeli telefonlar ile bir yeri aramanın ne kadar uzun sürdüğünü hatırlıyor musunuz? Multitek size o eziyeti yaşatmadan çevirmeli telefonların klasik tasarımını modern çizgilerle sunuyor.
Özellikler:
Eller serbest arama ve konuşma, 12-haneli LCD ekran, paralel telefondan gürültü geçirmezlik ve anti arama fonksiyonu, müzik ile bekletme.

Geçmişin renkli dünyası, yeniden!
Vestel For You Buzdolabı

Kendinize göre özelleştirebileceğiniz, dilediğiniz gibi renklendirebileceğiniz Vestel For You retro serisi buzdolapları ile hayatınızı renklendirmeye hazır mısınız? En yeni teknolojiler ile donatılmasına rağmen Retro görünümü ile evinize şıklık katıyor. Özellikler: Multiflow, 0 derece bölmesi, tatil modu, koku filtresi, lektronik  kontrol paneli, A sınıfı, 508lt hacim, no-frost.

Polaroid 300
Anında baskı yapan polaroid fotoğraf makinesi bizi, fotoğrafları belirginleşmesi için salladığımız günlere götürüyor.  Efektsiz analog lomo fotoğraflar elde etmek için kalan tek yöntem olabilir.


Hazırlayan Mahmut Karslıoğlu