Bu süsler çok özel, çok güzel

Yılbaşı ağacınızda kullanacağınız süslerde sizin imzanız olsun.

Çeşit çeşit bir çok süs, sizin tarafınızdan yapılmayı bekliyor! Üstelik çok eğlenceliler!

ALIŞVERİŞ LİSTESİ
Küçük kırmızı ponponlar, kurdela (farklı renklerde), yılbaşı topu, etiket kağıdı, karton, kumaş (istenilen renkte), çuval kumaşı, tarçın çubuk, kozalak, keçe (istenilen renklerde), renkli düğmeler, renkli boncuklar, hava ile kuruyan kil, pipet, enli çöp şiş, akrilik boya (siyah, beyaz, kırmızı), cam kontür boyası (yaldızlı), makas, silikon tabanca, siyah pilot kalem, kenevir ipi, minik kuru çiçekler.

Kozalak baykuş
Beyaza boyanmış kozalağın üzerine keçeden kestiğiniz parçaları yapıştırıp sevimli bir baykuş elde edebilirsiniz.

Siyah mutlu yıllar topu
Yılbaşı topunu akrilik boya ile siyaha boyayın. Ardından üzerine etiket kağıdı yardımı ile ‘mutlu yıllar’ yazısını yapıştırın.

Kurabiye adam
Çuval kumaşı üzerine kurabiye adamı çizip etrafını dikin. Fazla parçaları kesin. Üzerini süsleyin.

Karton geyikli ‘mutlu yıllar’ süsü
Kestiğiniz bir parça kumaşı mini kartonun üzerine yapıştırın. Ardından kumaşın etrafını siyah kalem ile çerçeveleyip geyiğin boynuzlarını ve diğer detaylarını çizin. Üzerine ‘mutlu yıllar’ yazın.

Pipetten yıldız
Pipetleri ikiye kesin ve toplamda beş parça yarım pipeti ipe geçirin. Ardından elde ettiğiniz beşgeni döndürüp yıldız haline getirin. Üzerini fiyonk ile süsleyin.

Kırmızı ponponlar
5 adet kırmızı ponponu silikon tabanca yardımı ile birbirine yapıştırın. Ardından üzerine fiyonk ekleyerek biraz daha neşeli hale getirin.

Mandallardan dev yıldız
Mandalları birbirinden ayırıp, yıldız şeklini oluşturacak şekilde yapıştırın. Üzerini beyaz akrilik boya ile boyadıktan sonra cam kontur boyası ile puantiyeler yapabilirsiniz.

Çöp şişlerden Noel baba
İkiye böldüğünüz enli çöp şişleri bir araya getirerek Noel babayı oluşturun. Noel babanın sakalını beyaza, şapkasını kırmızıya boyayarak detayları ortaya çıkarın.

Tarçın çubuklar
Tarçın çubukları silikon tabanca yardımı ile birbirine yapıştırdıktan sonra fiyonk ve minik çiçeklerle üzerini süsleyin.

Kilden yıldız
Kil parçasını yıldız kurabiye kalıbı ile kesin. Kestiğiniz yıldız kılın üzerine kurabiye kaşesi yardımı ile yazınızı yazın. Yazının etrafını yaldızlı boya ile boyayın.

HAZIRLAYAN VE FOTOĞRAFLAR BELÇİM SARIEYYÜPOĞLU