Suadiye’de eklektik bir evdeyiz

Evim ile Ev Turu’nda bu hafta Instagram ve Youtube’da ev dekorasyon fikirleri paylaşan @Ecem Uslu Demir in Suadiye’deki 180 metrekarelik evine konuk olduk. Farklı stillerin doğallıkla harmanladığı bu evi gelin birlikte gezelim.

Suadiye’deki 4+1 bu evde, Ecem Uslu Demir ve Faruk Demir birlikte yaşıyorlar. Ecem Hanım “Dekorasyonla çok ilgiliyim, evdeki eşyaların yerini sürekli değiştiririm. Pandemi döneminde yaptığım şeyleri sosyal medyada çok fazla paylaştım ve insanlara ne güzel ilham veriyorum, bana sorular soruyorlar, fikir istiyorlar diyerek başladım aslında. Bunu çok sevdiğim için kendime iş edindim. Duvarlarımı boyadım, dolaplarımı boyadım, ‘kendin yap’lar yaptım ve bunları bir fırsata çevirdim. Sokağa çıkma yasağı çok keyifli bir hale geldi. Evle ilgilenmeyi, eşyaların yerlerini değiştirmeyi çok seviyorum. Eşyaların durduğu yerler bir enerji veriyor.” diyor.

Evi turladığımızda fark ettik ki aslında bu ev çok eklektik stilde bir ev. Çok fazla klasik detay yok fakat bohem detaylar var, İskandinav detaylar var, minimalist var, modern var, country var… Dolayısıyla böyle bir mix var bu evde diyebiliriz. Ev sahibi “Senin stilin ne? diye sorduklarında, alangard olmadığımı çok iyi biliyorum, ama tek bir şey de söyleyemiyorum. Çünkü beyazı, bitkiyi, hasırı, doğal ahşabı çok seviyorum.” diyor.

Gelin bu evi birlikte keşfedelim…

Öncesi sonrası: Karavanın muhteşem değişimi