Su yeşiliyle gelen dinginlik

Suyun en alt tonal renklerinden biri olan su yeşili tıpkı renk kodu gibi bir etkiye sahip evlerimizde: Hafifletici, dingin ve serin.

SU-KUM İKİLİSİ
Bir ayağınız kumda, diğeri suda gibi adeta. Deniz kabuğu ve kumun farklı tonlarını su yeşilleriyle bir arada kullanmak sınırsız yaratıcılığa imkan tanır. Tazeleyici bir etki için çiçeklerin gücünü kullanabilirsiniz.

Kanepe, berjer, dresuar, orta sehpa, yan sehpa, lambader, sarı çiçek, Tepe Home. Perdeler, sepet, lila ve beyaz gerberalar, throw, Ikea. Duvar kağıdı, HannaHome. Mavi cam vazo, el yapımı cam lale, seramik kayık, mumluk, seramik vazolar, yapraklı sürahi, yeşil bardak, su yeşili vazo, çiçekler, kadehler, mavi sürahi, mavi-beyaz vazo, sarı vazo, Paşabahçe. Halı, balık, saat, hasır örgü dokulu mavi yastık, sepetteki yastıklar, kırçıllı mavi yastık, mavi çiçekli yastık, mavi kırçıllı throw, Mudo Concept. Mavi, tavuskuşlu ve fileli yastık, yuvarlak kapitoneli yastık, Marks&Spencer.

ANTREDE TAZELEYİCİ ESİNTİ
Biraz yaz havası ilk adımda hissedilsin diye antrede su yeşili harekatı başlatabilirsiniz.

Dresuar, sandalye, çıpalı askı, seramik dekoratif tabaklar, ahşap balıklar, balıklı mumluk, mug, balıklı kaseler, throwlar, peştamal, halı, Mudo Concept. Cam vazolar, teneke kutular, beyaz fener, Marks&Spencer. Kuşlu askı, çerçeve,Tepe Home. Seramik vazo, Paşabahçe. Hasır ve keten çantalar, espadriller, babet, şapka, Yargıcı. Duvar kağıdı, HannaHome.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR AHMET GÜL/PTS YAPIM YAPIM ASİSTANI BİLGE CANDAN YILMAZ