Strafor ile kişiselleştirin!

Strafor kartonpiyerler sadece tavanları süslemiyor. Bu kez, evi kışa hazırlama çalışmalarında size fikir verecek iki yaratıcı öneri ile, duvar dekorasyonunun ve yan sehpanın ayrılmaz bir parçası oluyorlar. Nasıl mı? Gelin birlikte öğrenelim.

Duvarda

Farklı ebatlardaki strafor kartonpiyerlerle duvarlarınızda şık bir odak noktası yaratabilirsiniz. Kartonpiyerleri kullanacağınız mekanın renklerine uygun bir boya ile onları dilediğiniz tonda renklendirebilirsiniz.

Kartonpiyerler, sarı su bazlı boya, tablo, Koçtaş. Kanepe, koltuk, yan sehpa, Bilgili Mobilya. Halı, İkea. Kanepedeki yastıklar, yeşil vazolar, Deco Center. Tavşan figürlü yastık, Thanxco. Gazetelik, fincan, sarı mum,Tepe Home. Hasır tepsi, babet, demlik, Mudo Concept. Throw’lar, İkea.

~

Sehpada
Eski sehpanızdan sıkıldıysanız ona yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sehpanızı, uygun ebatta bir kartonpiyer ya da yalıtım straforunu kesip boyayarak dönüştürebilirsiniz. 

Koltuk, dresuar, kitap formlu saklama kutuları, sandık, fincan, mumlar, vazo, kuşlu askılık, dekoratif kuşlar, Tepeome. Aynalar, Bilgili Mobilya. Küp, Deco center. Saat, yastık, cam tavşan, mumluk, Mudo Concept. Siyah vazo, kilim, throw, İkea.