Stil sahibi salonlar için 10 öneri

Son güncelleme:

Evin en çok zaman geçirilen ana yaşam alanı salonlarda Doğtaş’ın stili fonksiyonellikle buluşturan koltuk takımlarıyla; rahatlıktan ödün vermeden çok sevdiğiniz tarzları yansıtabilir, farklı kullanım kurguları sayesinde her m2’de salonlar için uygun senaryolara imza atabilirsiniz.

Fotoğraf: Lucca köşe koltuk.
  1. Salonda stilinizi sıkça değiştirmekten hoşlanmıyor ama trendleri de yakalamak istiyorsanız, zamansız formlara ve her şeyle rahatça kombinlenen renklerden yana seçim yapın.
  2. Konforlu bir dinlenme koltuğu yoğun bir günün ardından kitap okumak ya da kendinizle baş başa kalmak için elverişli alan yaratır.
  3. Kalabalık bir aileniz ve sıkça ziyaret eden dostlarız varsa tekil birimler yerine geniş oturma imkanı sunan stil sahibi köşe koltuklar hayat kurtarır.
  4. Bölünebilen üniteler farklı yerleşim kurgularına olanak tanıdığından, siz başka bir eve taşınsanız bile o salona kolayca uyum sağlar.
  5. Salonda ekstra bir berjere yer yoksa dinlenmeyi tek hamlede çözen, farklı stillere de rahatça uyarlanabilen özel mekanizmalı koltukları tercih edin.
  6. Yılın favorisi yuvarlak hatlı, bubble formlar. Punto modüler koltuk ile farklı büyüklüklerdeki salonlarda hem şıklığı hem de bu trendi yakalayın.
  7. 2024 çarpıcı renklerin yılı. Koltuk gibi hacimli mobilyalarınızı zümrüt yeşili ya da somon pembesi tonlarında seçerek salonun başrolüne taşıyın.
  8. İşlevsel şıklık özellikle küçük evlerde daha çok önem kazanır. Kendinden sehpalı oturma birimleri mekanı, stili de gözeterek optimum biçimde kullanmayı sağlıyor.
  9. Üçlü ya da köşe koltukları en iyi tamamlayan parça hiç kuşkusuz berjerler ve tekli seçenekler. Çarpıcı renk ve desende seçerek stil kazandırırken farkınızı da yansıtın.
  10. Hybrid teknolojili koltukları uzun sohbetlerde stilinizden ödün vermeden ergonomiyi korurken, bel ve eklem ağrısını önleyerek vücudu rahatlatmaya da imkan tanıyor.

Kapak fotoğrafı: Flexa Exclusive, köşe koltuk.