Stil oyunları

Beyaz lake ve ahşap malzemeden bir konsolu, aksesuarların ve aydınlatmaların yardımıyla farklı stillere uyarlamanın sırrı, renk ve formları doğru bir şekilde eşleştirmekte gizli.

Mavi, beyaz Akdenizli!
Mavi ve beyazın buluştuğu aydınlık Akdeniz stili tam bir sahil evi havası yaratır. Eski tatil fotoğrafları, balca deniz kabuğu, minik tea-lightlar, hasır bir abajur ve marin renkleriyle salonunuzu ferahlatabilirsiniz.

İngiliz kır evi klasiği
Klasik İngiliz kır evi stilinde gül desenleri ve ferforje öne çıkan detaylar. Bu stilde değerlendirmek için pembe ve  beyazın hakim olduğu aksesuar ve bolca taze çiçek kullanın.

60’lar, 70’ler ve retro ruhu
Retro stili iddialı ve her stille kolay adapte edilen bir uygulama olmasa da bunu fıstık yeşili, turuncu ve sarı gibi birkaç pop rengi bir arada kullanarak yakalayabilirsiniz. Ayrıca yuvarlak formlu vazo ve çerçeveler, eski bir telefon ve klasik bir abajur etkiyi pekiştirir.

Fransız provansının dinginliği
Lavanta çiçekleri, el boyama seramik aksesuarlar ve ham ahşap kullanarak Fransız kırlarının huzur veren renk ve  kokularını evinize taşıyabilirsiniz. Yaz aylarında oldukça romantik bir hava da yaratır.

Yeni nesil etnik esintiler
Etnik stilin zarif nakışlı ve parlak dokuları her zaman sıcak ve biraz da mistik bir etki yaratır. Ancak fazla aksesuar kullanarak konsolu boğmak yerine yükseklik ve form dengesini sağlayarak her bir objeyi vurgulayabilirsiniz.


HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR ENGİN YILDIZ YAPIM ASİSTANI ALİ BÜYÜKOĞLU