Stil kombinasyonları

Evlerin ana yaşam alanı salonlarda yeni mevsime hazırlıklar başlıyor. Alışverişe çıkmadan önce yeni stil kombinasyonlarını inceleyerek ilham alabilirsiniz.

Modern retro
Bu yılın en popüler stillerinden renkli mi renkli, cıvıl cıvıl desenli modern retro, eski vintage görünüme yepyeni ve taptaze bir yorum sunuyor. Stilde yoğun pembe ve kırmızılara serin mavi ve yeşil eşlik ederken, desenler oldukça modernist bir etki yaratıyor.

Rahat sahil evi
Mevsimin öne çıkan stillerinden sıcak, rahatlatıcı ve huzurlu sahil evinde yalınlık ve konfor ön planda. Organik malzemeler, ferah ve aydınlık renkler, yavruağzı, nane yeşili gibi pastel tonlarla eşleşiyor. El yapımı aksesuarlar, oyalı süslemeler, beyaz iş örtüler… Hepsi davetkar bir salon yaratmaya yetiyor.

Gösterişli eklektik

Egzotik detayların modern ve yeni dekorasyon anlayışıyla yorumlanmasından ortaya çıkan yeni eklektik stilde, zarif dokular, gösterişli ve göz alıcı desenler, parlak metalik yüzeyler ve kadife flok baskılı kumaşlar öne çıkıyor. Modern kıvrımların, sıcak eklektik detaylarla birleşimi mekanları zenginleştiriyor.

Yeni etnik
Yeni sezonda etnik stillerin enerjik ve parlak tonları, deniz temalarının dingin renkleriyle buluşarak evlere farklı ve yumuşak bir yorum sunuyor. Stilin en dikkat çeken deseni ikat. Ancak bunu olabildiğince pastel renklerle harmanlıyoruz. Bolca deniz manzaralı fotoğraflar, sıra dışı kıvrımlı formlar ve etnik objelerle tamamlanan mekanlarda ahşabın sıcak ve doğal tonları hakim.