Siz odanızı nasıl hayal edersiniz?


Evin farklı köşeleri için tavsiye edilen renkler ve özel geliştirilen formülleriyle yeni teknoloji duvar boyaları yaşam  alanlarına farklı bir soluk getiriyor.

Derinliğin rengi: Mavi
Lacivert ve mavi tonlarının rahatlatan etkileriyle Akdenizli bir tarzı olanların yatak odalarında tercih edebilecekleri bir renk kombinasyonu. Derinliğin simgesi mavi, uyku alanında aynı zamanda derin bir nefes almanızı, rahatlamanızı sağlar.

Boya adı: Alpina Silan
Özellikleri: Dayanıklı ve pürüzsüz yüzey. Formülü, yaşam alanlarındaki lekelerin, kirlerin boyanın gözeneklerinin arasına girmesini engelleyerek renklerin uzun yıllar ilk günkü gibi kalmasına olanak sağlıyor. 

yatak odası
Aquatic grubu renk tonları, Filli Boya

Gizemli morlar
Bu sezonun en gözde renk kombinasyonunu oluşturan böğürtlen tonları loş ve buğulu mekanlar yaratıyor. Işığın farklı etkileriyle değişebilen mor tonları mekanlarında görsel bir ilgi çekicilik yakalamak isteyen herkes için harika kombinasyonlar sunuyor. 

Boya Adı: Hijyen
Özellikleri: Hijyen, gümüş iyonlarının sağladığı antimikrobiyal özelliği ile temas ettiği yüzeydeki bakterileri kısa sürede öldürüyor. Kokusuz, kolay silinebilir ve küf ile mantar önleyici nitelikte. 

banyo
Su bazlı, ipekmat iç cepheboyası, Marshall.

~
Sakin ve feminen tonlar
Uçuk pembenin sakin ve feminen etkisi özellikle kız çocukların odaları için iyi bir alternatif oluşturabilir. Pembenin uçuk notaları beyaz mobilyalarla kombinlenebilir.

Boya adı: Dyojen
Özellikleri: Küf ve bakteri oluşumuna karşı dirençli. Kokusuz özelliği ile insan ve çevre dostu. Yapısındaki reçinelerin özelliklerinden dolayı, çay, kahve, renkli içecekler ve mürekkep lekeleri yüzeye nüfuz edemez, parmak izleri de kolaylıkla temizlenebilir.

çocuk odası
Soft mat iç cephe boyası, Dyo.

Güneşin etkisi
Gençler için enerji önemli. Sarının yaşamı ve canlılığı simgeleyen tonları genç odalarına dinamizm katabilir. Etkiyi yumuşatmak için beyazın tonlarıyla eşleştirilebilir. 

Boya adı: Anti-Aging Elegans
Özellikleri: Antimikrobiyel. Anti-mantar etki, küf önleyici içerik. Neme dayanıklı formül. Kolay temizlenebilme özelliği. Kokusuz ve çevre dostu.

çalışma odası
Su bazlı, silikon katkılı boya, Polisan.