Siz kahve için o temizlesin


Siz evde yokken ya da kahvenizi yudumlarken akıllı robot süpürgeler, halı veya parke ayırt etmeden oda oda dolaşıp evinizi temizliyor.


BUNLARA DİKKAT!

Akıllı robot süpürgeler sensörleri sayesinde odanın içinde mobilyalara çarpmadan rahatlıkla dolaşarak evinizi temizliyor. Ayrıca odadan odaya da geçebilir.

Programlama özellikleri sayesinde, çok basit olarak haftanın her günü farklı bir saatte çalışmasını   sağlayabilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde, siz evde yokken kendiliğinden çalışır, evinizin tamamını dolaşır, süpürüp vakumlar ve işi bitince de şarj ünitesine geri döner. 

İçerdikleri emniyet sistemleri sayesinde bir engelle karşılaştıklarında uygun tepki verebilme kapasitesine sahipler.

Az sesle çalıştıklarından evdekilere rahatsızlık vermez.

Şarj yuvalarının yerini hatırlayarak kendi kendilerini şarj edebilme özelliğine sahipler.

Koruyucuları sayesinde mobilyalara zarar vermez.

Zeminin yapısına göre temizleme sistemini ayarlar, halı, parke, mermer, seramik fark etmez.

Zemindeki evcil hayvan tüylerini de rahatlıkla temizliyor.

İçindeki filtreleri sayesinde astım ve alerjisi olanlar için de oldukça uygunlar.~

1. RC 4000: 2.999 TL., Karcher.

Şarj istasyonu boyutları 500x250x230 cm olan robotun motor değeri 600 W. Robotun ağırlığı 2 kg. Aküsü 10-20 dakikada doluyor. Dolu akü ile 20-60 saat kendi başına temizlik yapabiliyor. Tüm evi köşe bucak rahatlıkla temizliyor.

2. Roomba 625: 2.100 TL., iRobot.

Programlanabilen Roomba 625, aynı zamanda kendi kendini şarj edebiliyor. 3 aşamalı temizlik yapabiliyor, her çeşit zemini temizliyor. Odadan odaya temizleyebiliyor.

3. Hom-bot: 2.999 TL., LG.

Üst ve alt yüzeylerde yer alan lenslere sahip “Çift Göz Kameralı Sensör”ü sayesinde zeminin haritasını çıkartıp hafızasına kaydediyor ve böylelikle evinizin temizlemek istediğiniz her köşesini kendi başına süpürüyor.

4. Easy Star: 599,90 TL., Philips.

Ekstra uzun ve sık yan fırçaları kenar ve köşelerdeki toza geçit vermezken, 5 cm’lik yüksekliği ile dünyanın en ince robotu olarak koltuk ve mobilya altlarına da rahatça girerek temizlenmedik yer bırakmıyor.

5. NaviBot Silencio: 1.129 TL., Samsung.
Akıllı bilişsel haritalama teknolojisi ve iki CPU kontrol çipi sayesinde cihazın nesnelerle mekansal olarak bağlantılı bir şekilde nereyi temizlediğini ve kendi şarj yuvasının yerini hatırlamasını sağlıyor.