Sivrisineklerden korunmak için uçucu yağ kullanabilirsiniz

homemade
homemade

Sivrisineklerden korunmak için kimyasallara ihtiyacımız yok. Tamamen doğal soğuk sıkım baz yağlar ve uçucu yağlar ile sivrisineklerden korunabilirsiniz.

Saf limonotu ve Okaliptus Uçucu Yağlarının kokuları ile sivrisinekleri uzaklaştırabilirsiniz.

Bulunduğumuz mekanlarda zehirli kimyasallara maruz kalmadan, doğal ve etkili bir çözüm için Limonotu & Sedir & Okaliptus Sprey kullanabilirsiniz. Hem ortamınız hem de kumaş yüzeyler için uygun.

Örneğin cildi nemlendirirken besleyen Soğuk Sıkım Susam Yağı ile hazırlanan Homemade Aromaterapi Limonotu & Okaliptus Masaj Rollu tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz.

ONARICI- SOĞUK SIKIM ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞI *

İçeriğinde bulunan E vitamini, Omega 3 ve 6 yağ asitleri ile cildi canlandırır, tazeler ve yenilenmesine yardımcı olur. Hem cildimiz hem de hücre zarı için oldukça önemli olan linoleik asit yağ asit seviyesi yüksektir. Vitamin ve mineral açısından zengin oluşuyla yaşlanma karşıtıdır.

Cilt sağlığı kadar saç sağlığı için de severek kullanılan soğuk sıkım üzüm çekirdeği yağı (Vitis vinifera seed oil) saç köklerini güçlendirir, nem kazandırır, kan dolaşımını arttırdığı için saç serisi ve saç kökünü destekler.

Bahçeniz için sivrisinek kovucu 9 bitki ile bu yaz rahat geçsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fethiye

Fethiye’de Kelebekler Vadisi’ne kuşbakışı bakan 75 m2 evdeyiz

bahçe dekorasyon örneği

Suffolk’ta 30 bin m2’lik muhteşem bir bahçe