Sınır tanımayan çiçekler

Dünyanın her yerinde her stildeler!

En çarpıcı renkleriyle İskandinavya, Rusya ve Fransa gibi farklı iklimlere ait onlarca farklı stilin kimliğine bürünebiliyor bu çiçekler. Onların enerjisi ile evler hep daha güzel.

Norwall marka duvar kağıdı, HannaHome. Masa, sandalye, pembe battaniye, pembe ve sarı çiçekler, Mudo Concept. Perde, masa örtüsü, English Home. Brode runner, Tepe Home. Kenarları oyalı beyaz runner, gold renkli servisler, Porland. Meşrubat bardakları, beyaz servis tabakları, Ikea. Gri küp, çiçekli kase, bisküvi kabı, Lucky Art. Sarı vazo, mavi vazo, Zara Home. Sarı peştamal, ponponlu atkı, ByLizzy’s. World’s Best Mum kasnak, yastık, bonvagon.com. Stitch Dreams.

GELENEKSEL DETAYLAR Eğer floral sofra temanız bir yöre ya da ülkeye özgü ise o bölgeye ait çok bilinen detaylar ekleyebilirsiniz. Örneğin matruşkalar gibi…

EL İŞİ MUTLULUKLAR İğnenin ucu ile emek emek işlenen bu motifler adeta mutluluğu garantiliyor gibi. El işi kasnaklar, Stitch Dreams. Norwall marka duvar kağıdı, HannaHome.

RÜYALAR GERÇEK OLUR! Nasıl hissederseniz, nasıl düşünürseniz bazen bazı şeyler o doğrultuda değişir. Çiçeklerin pozitif enerjisi de hiç yadsınamayacak kadar yüksektir. Askı, şemsiye, çiçekli mont, havlu, elbise, English Home.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ FOTOĞRAFLAR AHMET GÜL/PTS YAPIM YAPIM ASİSTANI BİLGE CANDAN YILMAZ