Sıcak yaza sarı-beyaz düetler

Sarı-beyaz düetinin canlandırıcı havasının yarattığı ferah, neşeli ve samimi atmosferler yaza atıfta bulunurken skalaya eklenen kırmızı, yeşil ve mavi mevsimin sahil temasını destekliyor. Unutmayın ne de olsa deniz sezonu açıldı!

TAZELENİN

Kullanıldığı mekanları daha enerjik kılmak gibi bir özelliği olan güneş sarısı onu tamamlayan diğer renk ve desene göre tazelenme hissi de yaratıyor. Tıpkı bu sofradaki limon formları, yeşil çizgiler ve lale desenleri gibi.

İç cephe renk kartelası Işıltı55, Filli Boya. Cloudy keten kanepe, telefon, sarı triko örtü, baykuş biblo, Mudo Concept. Lisabo yan sehpa, Lisabo orta sehpa, Molgar raf ünitesi, Strandmon puf, Gullklocka sarı yastık, Fiskbo çerçeve, Ikea. Sarı çerçeveler, beyaz triko battaniye, lale mumluk, vazo, tığ işi yastık, sarı keten yastık, laleli peçeteler, yeşil Amerikan servis, Zara Home. Yazılı porselen sürahi, yapay kaktüsler, şamdanlar, porselen fincan, peçete halkaları, sarı porselen kase, sarı etnik kase, Porland. Abajur ayağı, abajur şapkası, fiyonklu sepet, lale tablo, sarı mini saksılar, Koçtaş. Zikzak yastık, H&M Home. Sarı çiçekli kanvas yastık, Paşabahçe. Hasır çanta, Living Karma. Moretti el dokuma halı, My Home Halı.

YALINLIK HİSSİ

Yaşam alanlarında sarı ve beyazla çalışıyorsanız zeminde ve mobilyalarda olabildiğince açık tonlamalar seçin. Bej, krem, taş tonlarıyla oluşturacağınız doğal fon, renk düetini daha dikkat çekici kılarken mekanda görsel dengeyi de sağlar.

İç cephe renk kartelası Işıltı80, Filli Boya. Leona beyaz ahşap sandalyeler, Nikki sarı metal sandalye, Mudo Concept. Lisabo huş masa, Molgar raf ünitesi, Gullklocka sarı yastık, PS2017 bank, Skala ahşap tepsi, Treblad kumaş çanta, Ikea. Tığ işi motifli keten masa örtüsü, tığ işi yastık, sarı keten yastık, laleli peçeteler, hasır şapka, triko battaniye, Zara Home. Kadehler, etnik motifli porselen kaseler, Morocco pasta tabakları, Morocco düz tabaklar, Motion düz tabaklar, Motion sarı tabaklar, Mix&Mach tabaklar, Love porselen sürahi, tahta kapaklı fincanlar, beyaz fener, yapay meyveler, Porland. Akide sarı kase, kanvas yastık, cam muhabbet kuşu süs, Paşabahçe. Lucea Aramon sarkıt, Koçtaş. Rash Barbara Becker Home Passion V serisi duvar kağıdı, HannaHome.

SARIYLA RAHATLAYIN

Renk kombininin rahatlatıcı ferahet kisini nerede hissetmek isterseniz orada kullanın. Ama en çok nereye yakışır derseniz yemek, oturma ve çocuk odalarında ve balkonda enerjiyi yükseltir.

Beyaz ahşap koltuk, kenarı püsküllü kanvas minder, Living Karma. Telefon, sarı triko örtü, baykuş biblo, saat, Mudo Concept. Molgar raf ünitesi, Galdom sehpa, Fiskbo çerçeve, Treblad kumaş çanta, Spridd kapaklı karton kutu Ikea. Sarı çerçeve, sarı keten yastık, lale vazo, çiçekli terlik, Zara Home. Home. Philips Jelly masa lambası, Koçtaş. Pipetli cam mug, Porland.

HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR PTS/AHMET GÜL YAPIM ASİSTANI EZGİ AĞGÜL