Sezon desenleri

Sezonun ruhunu en iyi anlatan, bizimse ruhumuzu okşayan desen ve renklerle yaşam alanlarında hafifleme zamanı!

Çarpıcı floral
Bu mutluluğu oluşturan ana unsur elbette pembenin enerjisini taşıyan çiçekliler. Beyaz fonda insanı görür görmez yakalayan bir enerjileri var.

Homteks.

Mavi-beyaz dinginlik
Veranda, bahçe ya da balkonda bir bankın üzerinde kullanacağınız mavi-beyaz tekstillerle serin bir his oluşturabilirsiniz.

Çizgili-çiçekli
Karma desenlerle daha sofistike bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Bunun için 2 ya da 3 farklı deseni aynı renk kartelasında bir arada kullanın.

İşbir Yatak.

Pastel serinlik
Toprak ve okyanus renklerinin pastel halleriyle çok daha yumuşak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bejleri, su yeşillerini ve mavi Havai tekstilleri birlikte kullanın.

Doğtaş.

İri çiçekler
İri çiçekler hızlı etki yapar. Ortanca ve leylak desenleri daha feminen bir atmosfer yaratmanızı sağlar. Balkon, ana yaşam alanı ve bahçede hoş bir atmosfer yaratırlar.

English Home.

Doğal dokular
Keten, yaz mevsiminin en vazgeçilmez dokularından biri. Özellikle uyku odalarında bu hafifliği hissetmek ve bedeninizi rahatlatmak için keten dokulu kumaşları ve keten tonlarını tercih edebilirsiniz.

Ikea.

Puantiye enerjisi
Çarpıcı kontrastları puantiye ve pötikarelerle yakalayabilirsiniz. Turkuaz ve mercan, enerjisi en yüksek yaz renklerindendir. Bu ikili ile puantiye ve pötikareyi birlikte deneyin.

Tchibo.

HAZIRLAYAN İLKE YILMAZ