Salonunuz mevsime hazır mı?

Salonu sonbahara hazırlarken aynı metrekareden yola çıktık ve iki popüler stil uyguladık. Ortak noktaları, ikisinin de geçmişten ilham almaları.

Orman renkleri ve kuzeyli formlarla İSKANDINAV RETRO
Retro İskandinav dekorasyon tarzı geçmişle gelecek arasında kalanlar için doğru bir birleşim. Modern ince formlu mobilyalar ve bolca ahşabı sarının yoğun ve sıcak tonları ile kullanmak güneşin aydınlığını içeri davet eder. Bu dekorasyonda modern ve vintage aksesuarları birleştirerek stili pekiştirin.
İyi fikir: Güneşin hala sıcaklığını kaybetmediği günlerde pencere önüne yerleştireceğiniz küçük bir pufla içinizi ısıtın! Vero puf,Tepe Home.
İPUCU Retro stilin yoğun etkisini çizgili ve düz yastıklarla dengeleyin. Sarı düğmeli yastık, Crate&Barrel.

Lisa yan sehpa, Enza. Lysander çekmeceli sehpa, Maxxdepo. Freedom lake konsol, www.evgor.com.tr. Napoli ikili kanepe, araba çerçeve, at biblo, vazo, yapay çamlar, Tepe Home. Glasgow sandalye, seramik şişe abajur ayağı, masa saati, sayılı kupa, ayaklı servis, sarı orkideler, Mudo Concept. Çizgili yastık, ahşap çerçeve, sarı mumluk, Marks&Spencer. Aurora vazo, keten tül, Murano kadeh, yün örtü, amerikan servis, sarı mum, Crate&Barrel. Metal şamdanlar, ev desenli yastık, Debenhams. Koton halı, sayılı keten yastık, beyaz ananas, Zara Home. Lambader, çizgili yastık, çerçeveler, posterler, ahşap tabak, oda kokusu, İkea. Retro perde, English Home. Duvarda: 2014-15 Panoptik Minimalist renkler Sarı Akik, Filli Boya.
Kıvrımlı silüetler ve patine ahşapla FRANSIZ VINTAGE
Açık lavantadan bebek mavisine uzanan mavi, eylül salonunuza denizin sakin ve rahatlatıcı havasını taşıyor. Geleneksel formlu mobilyalar ve etekli kumaş bir kanepeyi daha modern formlu cam aksesuarlarla kullanmak çağdaş ve sofistike bir hava yaratır.
İyi fikir: Kır evinin romantik tadını biraz daha vurgulamak için ferforje kuş kafesini büyük bir mumluk gibi değerlendirin.Beyaz kafes, English Home
İPUCU Dingin ve yumuşak mavileri sofistike renklerde ışıltılı yastıklar canlandırır. Payetli yastık, Debenhams.

Tuscany vitrin dolabı, kase, tabak, bardak, güllü süs, koton perde, Tepe Home. Çiçekli sürahi, cam sürahi, bardak, mavi yastık, peçete, Marks&Spencer. Saat, çizgili yastıklar, triko örtü, çerçeveler, abajur, kuşlu sürahi, Mudo Concept. Seramik saksı, nakışlı supla, halat kitap desteği, halat çerçeve, English Home. Kuş desenli yastık, renkli çerçeve, mavi şamdan, Debenhams. Mavi seramik vazo, cam vazolar, cam karaf, Crate&Barrel. Mahult lame çerçeveler, Morum halı, İkea. Nakışlı yastık, Zara Home. Duvarda: 2014-15 Panoptik Yenilikçi renkler Minta Yeşili ve iç cephe Atlas, Filli Boya.
HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR İBRAHİM ÖZBUNAR YAPIM ASİSTANI İDİL BARIM