Salonumdaki kör noktayı nasıl değerlendirebilirim? Ev Terapisti yanıtladı

Son güncelleme:

Salonunda modern bir görünüm yakalamak isteyen Evim okuyucusu, Ev Terapisti’nden öneriler aldı. Dekorasyon, mobilya ve stil problemlerinizi gelin birlikte çözelim. Yapmanız gereken bize yazmak… terapist@evimdergisi.com.tr

SALONDAKİ KÖR NOKTA YÜZÜNDEN İSTEDİĞİM MODERNLİĞİ YAKALAYAMIYORUM

“Merhaba, Öncelikle benim gibi yenilik ve farklılık seven okurları aydınlattığınız için teşekkür ederim. Salonu yeni boyatıp, koltuklarımı yeni değiştirdim, ama salondaki kör nokta yüzünden bir türlü istediğim modernliği yakalayamıyorum. Profesyonel aydınlatıcı fikirlerinize ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim. İki farklı açıdan resimleri paylaşıyorum. Şimdiden teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.”

Ayşegül ÇİÇEK YILDIZ

EV TERAPİSTİNDEN ÖNERİLER

Merhaba Ayşegül Hanım, önerilerim şöyle olacak; Söz ettiğiniz bölümde yer alan kaloriferi kaplatabilirsiniz. Üzerine aksesuarlar koyar, duvara da tablolar asarsınız. Koltuklarınızdan birini iptal etmeniz gerekebilir. Ölçüleri büyük olmuş gibi… Bir diğer önerim ise bu köşede 1,5 veya tekli iri bir koltuk kullanarak keyifli bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Fikir vereceğini düşündüğüm birkaç görseli de sizinle paylaşıyorum. Keyifli günler dilerim. Ev terapistiniz.