Salona konfor ve şıklık katan kanepeler

0

Modernden klasiğe, küçük alanlardan geniş mekanlara kadar evin tüm alanları için hem konforlu hem de şık kanepeler var. Eviniz için ideal kanepe hangisi, karar verin.

MARGOT KANEPE
Ölçüleri: 183x84x84 Malzemeler: Sertifikalı, sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiş, fırında kurutulmuş masif ağaç iskelet.
Özellikleri: Küçük evler ve odalar için ideal bir oturma çözümü. Kanepe, kıvrımlı hatları, gece mavisi ve koyu gri karışımı döşeme dokuması, ince kolları ve rahat minderleri ile ön plana çıkıyor.
Crate&Barrel.

STATÜ
Ölçüleri: 280x85x79 Malzemeler: Masif ahşap.
Özellikleri: Şık ve modern karakteri ile göze çarpan kanepe, zengin detayları, özgün yapısıyla maksimum konfor sunuyor.
Casa Mobilya.

FELIZ
Ölçüleri: 147x76x85 Malzemeler: Ahşap ayak, polyester kumaş.
Özellikleri: Kapitoneli ve küçük ebatlı. Minimal hatları yalın bir görünüm yaratıyor. Ayakları ile rengi birbirini tamamlayan şık bir renk ikilisi oluşturuyor.
Mudo Concept.

DODA KANEPE
Ölçüleri: 230×100 Malzemeler: Kasası tamamen masif ceviz kaplama. İç aksamı hd (high defination) sünger.
Özellikleri: Sedir görünümlü oluşu ona son derece sıra dışı bir görünüm kazandırıyor. Masif iskeleti de Doda’ya ekstra sağlamlık katıyor.
Loda Mobilya.

KAYROS
Ölçüleri: 220x70x95 Malzemeler: Ahşap iskelet.
Özellikleri: Kapitone detayları ona klasik ve feminen bir kimlik kazandırıyor. Yatak olabildiği için işlevsel bir kullanım da sunuyor.
İder Mobilya.

BOLD
Ölçüleri: 200x88x77 Malzemeler: Kayın ağacı.
Özellikleri: Yuvarlak hatları ve zarif detaylarıyla odak noktası yaratmaya aday bir kanepe. Kenarlarından geçen biyeler kanepeye sportif bir görünüm kazandırıyor.
Tuna Ev.

Yorum yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.